با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که می‌دانید بخش افزودن و یا ویرایشگر نوشته که در آن اقدام به نوشتن مطالب خود به همراه جزییات آن جهت انتشار نوشته در وردپرس می‌کنید به گونه‌ای است که وقتی نوشته شما طولانی می‌شود لازم است تا به سمت بالاترین بخش از صفحه اسکرول کنید تا بر روی دکمه انتشار نوشته کلیک کنید.

در این آموزش قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا دکمه انتشار یا به‌روزرسانی نوشته را به صورت ثابت در پایین‌ترین بخش از صفحه خود داشته باشید و پس از اتمام نوشته سریعا بر روی آن کلیک کنید تا نوشته خود را منتشر و یا آپدیت کنید.

ثابت کردن بخش انتشار نوشته در وردپرس

update-from-bottom

ثابت کردن بخش انتشار نوشته در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Update from Bottom در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید بخش انتشار نوشته که دکمه‌های انتشار یا به‌روزرسانی در آن قرار دارند را در پایینترین بخش از مکانی از صفحه که اسکرول کرده‌اید مشاهده نمایید.

این افزونه تاکنون توانسته است تا بیش از 500 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را ازآن خود نماید.

افزونه Update from Bottom دارای پنل تنظیمات و صفحه تنظیمات خاصی نمی‌باشد، کافی است تا آن را نصب کرده و سپس به بخش ویرایش نوشته یا افزودن نوشته مراجعه کنید، مطابق تصویر زیر خواهید دید که به هر بخش از صفحه که اسکرول کنید دکمه انتشار نوشته و یا به‌روزرسانی نوشته در پایین‌ترین بخش از صفحه که در حال حاضر قرار دارید قابل مشاهده خواهند بود.

publish-button-bottom

ثابت کردن بخش انتشار نوشته در وردپرس با Update from Bottom

برخی از کاربران به دلیل اینکه سیستم رایانه آنها کمی پایین بوده و از طرفی تب‌های زیادی را باز می‌کنند زمانی که نوشته آنها تا حدی طولانی باشد، به عنوان نمونه نوشته‌ای با بیش از 2000 کلمه با این مشکل برخورد می‌کنند که صفحه مانیتور آنها حالت لگ به خود گرفته و هنگام اسکرول کردن با کندی و حتی هنگ کردن مرورگر مواجه می‌شوند.

پیشنهاد بعدی  مدیریت به‌روزرسانی ها در وردپرس با Easy Updates Manager

حال اگر امکان ذخیره خودکار پیش نویس در وردپرس را غیرفعال کرده باشید تکلیف روشن است، کلیه زحمات شما با یک هنگ ساده سیستم از بین خواهند رفت، لذا این افزونه می‌توانید برای شما کارآمد بوده و از وقوع چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...