مدیریت فایلها در وردپرس با Download Monitor

یکی از مواردی که می‌تواند برای سایت‌هایی که فایل برای دانلود قرار می‌دهند و یا اینکه سایت‌هایی که اقدام به تولید نرم‌افزارهای موبایلی می‌کنند برای اینکه ورژن و اطلاعات فایل را نمایش داده و همچنین تعداد دانلود را نمایش دهند می‌توانند از طریق آن بازخورد خود را بررسی کنند و به بخشی از آمار و داده‌ها دسترسی یابند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا فایل‌های آپلود شده را مدیریت کرده و مواردی همچون نمایش تعداد دانلود، ورژن فایل، دسته‌بندی فایل و… را مدیریت نمایید.

مدیریت فایلها در وردپرس

Download Monitor doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Download Monitor در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۸۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۳ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشاب تصویر زیر قادر خواهید بود تا اطلاعاتی همچون نام فایل، آی‌دی فایل، حجم فایل، ورژن فایل، دسته‌بندی و برچسب فایل، تعداد دانلود، لینک فایل و موارد دیگری از این دست را مشاهده و مدیریت کنید.

Download Monitor

هنگامی که یک فایل را در وردپرس آپلود می‌کنید با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا آن را مدیریت کرده و موارد فوق را برای آن مدیریت کرد.

Download Monitor upload

برخی امکانات افزونه

  • مدیریت و ویرایش فایل‌ها در وردپرس
  • قابلیت افزودن ورژن فایل
  • نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس
  • امکان دسته بندی و برچسب گذاری بر روی فایل‌ها
  • امکان تعیین دسته‌بندی دلخواه (taxonomy)
  • امکان اجازه دانلود فقط برای اعضای سایت

دانلود مونیتور این امکان را به شما می‌دهد که تعداد دانلود فایل، دسته بندی و برچسب گذاری بر روی فایل را نیز انجام داده و همچنین از شورت‌کد برای نمایش دکمه استفاده نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.