حتما تا کنون برای شما نیز پیش آمده است که قصد حذف برخی از آیتم های موجود در پیشخوان وردپرس را داشته اید و با توجه به نیاز تخصصی تر به زبان کدنویسی از آن منصرف شده اید؛ وجود افزونه های مختلف در این زمینه کمک زیادی به بسیاری از کاربران نموده است و به آنان اجازه ی حذف آیتم های مختلف بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی را می دهد.چنین افزونه هایی به شما کمک می کنند تا موارد غیر ضروری از ایتم های پیشخوان را حذف نمایید و با اینکار علاوه بر دسترسی راحت تر به بخش های مورد نیاز، به افزایش سرعت لود پیشخوان نیز کمک کنید. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize همراه باشید.

شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize

شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize

افزونه Adminimize یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که به شما کاربران وردپرسی قابلیت حذف منو ها و آیتم های اضافی آن در پیشخوان وردپرس را می دهد و می توانید با حذف موارد اضافی آن به دسترسی راحت تر به موارد دیگر کمک کنید و سرعت لود پیشخوان وردپرس را نیز افزایش دهید. برای استفاده از این افزونه ابتدا آن را از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس اقدام نمایید. پس از نصب تنظیمات آن از طریق بخش تنظیمات > adminimize قابل دسترسی می باشد:

شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize

توسط این بخش می توانید بخش های مختلف را برای کاربران با سطح دسترسی مختلف غیرفعال کنید؛ برای غیر فعال سازی گزینه مربوطه را تیک بزنید و ذخیره نمایید.

نتیجه گیری: در سایت های وردپرس آیتم های مختلفی در وردپرس وجود دارد که در این مطلب اقدام به شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize نمودیم.

امتیاز شما از 1 تا 5