شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize

حتما تا کنون برای شما نیز پیش آمده است که قصد حذف برخی از آیتم های موجود در پیشخوان وردپرس را داشته اید و با توجه به نیاز تخصصی تر به زبان کدنویسی از آن منصرف شده اید؛ وجود افزونه های مختلف در این زمینه کمک زیادی به بسیاری از کاربران نموده است و به آنان اجازه ی حذف آیتم های مختلف بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی را می دهد.چنین افزونه هایی به شما کمک می کنند تا موارد غیر ضروری از ایتم های پیشخوان را حذف نمایید و با اینکار علاوه بر دسترسی راحت تر به بخش های مورد نیاز، به افزایش سرعت لود پیشخوان نیز کمک کنید. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize همراه باشید.

شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize

شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize

افزونه Adminimize یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که به شما کاربران وردپرسی قابلیت حذف منو ها و آیتم های اضافی آن در پیشخوان وردپرس را می دهد و می توانید با حذف موارد اضافی آن به دسترسی راحت تر به موارد دیگر کمک کنید و سرعت لود پیشخوان وردپرس را نیز افزایش دهید. برای استفاده از این افزونه ابتدا آن را از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس اقدام نمایید. پس از نصب تنظیمات آن از طریق بخش تنظیمات > adminimize قابل دسترسی می باشد:

شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize

توسط این بخش می توانید بخش های مختلف را برای کاربران با سطح دسترسی مختلف غیرفعال کنید؛ برای غیر فعال سازی گزینه مربوطه را تیک بزنید و ذخیره نمایید.

نتیجه گیری: در سایت های وردپرس آیتم های مختلفی در وردپرس وجود دارد که در این مطلب اقدام به شخصی سازی و حذف آیتم های پیشخوان وردپرس با افزونه Adminimize نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه Adminimize
4 نظرات
 1. سعید می گوید

  با سلام مجدد
  اخه مشکل همین جاست که چطوری این افزونه را از حالت مخفی خارج کنم ؟

  1. صابر اعظمی می گوید

   اگه از هاستتون مخفی کردید کلیک راست کنید فک کنم بشه به حالت قبل برگردونید.

 2. سعید می گوید

  با سلام . من از افزونه adminimize استفاده می کنم . متاسفانه من خود همین افزونه را در پیشخان وردپرسم مخفی کردم . حالا می خواهم که ببینم که چگونه می شود گزینه adminimize را دوباره ظاهر کنم تا تنظیمات مجدد را انجام بدهم . اول آمدم کل افزونه را پاک کردم اما باز هنگامی که افزونه را نصب مجدد کردم باز همان تنظیمات اولیه که قبلا نصب کرده بودم آمد . لطفا راهنمایی کنید .

  1. صابر اعظمی می گوید

   سلام و احترام
   احتمالا اول باید افزونه رو از حالت مخفی برگردونید و بعد دوباره حذف کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.