وارد کردن سند docx به وردپرس

آیا دوست دارید بجای نوشتن در ویرایشگر وردپرس در Microsoft Word تایپ کنید؟

می خواهید بجای کپی / چسباندن فایل docx در ویرایشگر آن را impot کنید(وارد کنید) بدون آن که فرمت بندی نوشته شما تغیری کند؟

بعضی از عزیزانی که در حال حاظر مدیر سایت هم هستند اما با نوشتن مطالب خود در Microsoft Word راحت تر هستند نسبت به ویرایشگر وردپرس. معولا اگر شما در Microsoft Word نوشته ای را در ویرایشگر وردپرس کپی کنید، وردپرس استایل ها و خصوصیات آن متن را قبول نمیکند و آن را یک متن ساده می شناسد و شما ناچارید که دوباره خصوصیات فرمت بندی را به متن خودتان بدهید.

در این نوشته قصد داریم تا افزونه ای را معرفی کنیم که به راحتی می توانید نوشته ی موردنظرتان در Microsoft Word ایجاد کنید و آن را ذخیره و سپس فایل docx نهایی را در وردپرس خودتان وارد کنید تا با همان المان ها و خصوصیات برای شما در سایت به نمایش در آید.

وارد کردن سند docx به وردپرس

doctorwp-img

ابتدا افزونه ی Mammoth .docx converter را که لینک دانلود آن را در آخر همین نوشته  برایتان قرار دادیم را دانلود و پس از نصب و فعال سازی آن به بخش نوشته های سایتتان و افزودن نوشته ی جدید بروید.

همان طور که در تصویر زیر میبینید باکس Mammoth .docx که مربوط به افزونه ی نصب شده است در  این قسمت برای شما اضافه می شود.

docxconverter

خیلی ساده برای وارد فایل docx مورد نظرتان روی گزینه ی choose file کلیک کنید و از سیستم خودتان فایل مربوطه را آپلود کنید.

بعد از آپلود فایل این افزونه بصورت خودکار محتوای فایلتان را برایتان نمایش می دهد.

previewdocxشما می توانید کد های HTML این فایل را نیز توسط این پلاگین مشاهده کنید و ویرایش های مورد نظرتان را بر روی ان انجام دهید.

می توانید از تب سوم این افزونه ه نام messages پیام های خطا و ارور را مشاهده کنید.

گر از نمایش فایل در تب اول ( visual tab ) راضی هستید می توانید روی گزینه ی ‘Insert into editor’ که در اول باکس این افزونه وجود دارد کلیک کنید. با کلیک برو روی این گزینه این افزونه فایل را به کدها ی HTML تبدیل می کند و در ویرایشگر وردپرس شما قرار میدهد.

این افزونه از خصوصیات زیر پشتیبانی می کند:

  • تگ های هدینگ و تبدیل ان ها به هدینگ کد های HTML
  • لیست ها
  • جداول
  • کد های HTML از جمله bold, italic, superscript
  • آپلود خودکار تصاویر نوشته در وردپرس
  • لینک ها
  • تکست باکس ها را تبدیل به پاراگراف می کند
4/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود فایل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.