افزودن واترمارک به تصاویر با Envira Gallery

بعضی از دوستان سایت هایی دارند که دوست دارند لوگولی سایتشان روی تمامی عکس های سایتشان باشد مثلا سایت هایی مشابه سایت عکاسان و کسانی که در فروش تصاویر فعالیت دارند. این دوستان ممکن است برای گذاشتن لوگوی خودشان روی تک تک تصاویر از فتوشاپ و نرم افزارهای مشابه استفاده کنند و تصویر نهایی را ذخیره و بعد در سایتشان آپلود کنند.

اما در حقیقت انجام این همه کار برای رسیدن به این هدف نیاز نیست و شما می توانید با استفاده از افزونه این کار را به راحتی انجام دهید.

به این صورت که افزونه را نصب کرده و لوگوی خودتان را مشخص کنید و مکانی که میخواهید در آن قسمت از تصویر لوگوی شما نمایش داده شود را هم مشخص کنید. به همین سادگی!

افزودن واترمارک به تصاویر با Envira Gallery

doctorwp-img

افزونه ی Envira Gallery یک از بهترین افزونه های موجود در مخزن وردپرس است که با آن قادر خواهید بود تا گالری های تصاویر بسیار زیبا در سایت خودتان ایجاد کنید که موبایل دوست هستند.

این افزونه در حقیقت یک گالری تصویر است اما بخشی برای واتر مارک هم در آن وجود دارد که می توانید از آن قسمت از آن استفاده کنید.

برای فعال سازی این افزونه باید لایسنس آن را بخرید که می توانید با کد تخفیف WPB25 از سایت enviragallery آن را خریداری کنید. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه که لینک دانلود آن را در مخزن وردپرس برایتان در آخر همین نوشته قرار داده ام به بخش Envira Gallery » تنظیمات سایت خود بروید و با وارد کردن لایسنس خودتان این افزونه را فعال کنید.

enviralicensekey

بعد از فعال سازی افزونه به صفحه ی Envira Gallery » Addons  در سایت خودتان بروید و Watermarking Addon را نصب کنید.

watermarkingaddon

حال شما می توانید گالری خود را با داشتن یک واتر مارک بر روی تصاویرتان ایجاد کنید.

روی Envira Gallery » Add New برای ایجاد یک گالری کلیک کنید. به پایین اسکرول کنید و روی گزینه ی watermarking tab کلیک کنید.

طبق تصویر زیر تیک ‘Enabled’ را برای فعال سازی افزونه بزنید.

watermarksettings

در قسمت بعدی ‘Choose Watermark’ واتر مارک مورد نظرتان را از روی سیتم یا رسانه ی خودتان انتخاب کنید و بعد از آن محل قرار گیری آن را با گزینه ی position مشخص کنید.

در قسمت بعد هم می توانید فاطه از طرفین را مشخص کنید و در آخر گزینه ی Apply را بزنید.

بعد از اینکه تعدادی تصویر به گالری مورد نظرتان اضافه کردید و همچنین واتر مارک مورد نظرتان را انتخاب کردید به ویرایش یک نوشته ی خود یا ایجاد نوشته ی جدید بروید.

از بخش ‘Add Gallery’ در ویرایشگر خودتان می توانید گالریس ایجاد شده را وارد کنید.

addgallery

بعد از اعمال تغیراتتان در ویرایشگر پیش نمایش نوشته را مشاهده کنید. همان طور که مشاهده می کنید روی تمام تصاویر در گالری تصویر شما لوگوی مورد نظرتان در موقعیتی که تعیین کردید نمایش داده می شود.

watermarkedgallery

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه Envira Gallery
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.