انتخاب خودکار تصویر شاخص در وردپرس با Auto Post Thumbnail

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که می‌دانید انتخاب تصویر شاخص پروسه‌ای وقت گیر است که بسیاری از کاربران به دنبال راهی هستند تا با وسیله آن بتوانند تصاویر شاخص در نوشته را به صورت خودکار انتخاب کنند و نیازی به این نباشد تا به صورت دستی شروع به آپلود یا انتخاب عکس کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اولین تصویر موجود در محتوای نوشته را به عنوان تصویر شاخص نوشته‌های خود انتخاب کنید.

انتخاب خودکار تصویر شاخص در وردپرس

Auto Post Thumbnail doctorwp
انتخاب خودکار تصویر شاخص در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Auto Post Thumbnail در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۶ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Auto Post Thumbnail در بخش تنظیمات سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه افزونه هدایت شوید.

Auto Post Thumbnail
انتخاب خودکار تصویر شاخص در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید با یک کلیک بر روی این دکمه و بسته به تعداد مطالبی که دارید منتظر بمانید تا تصاویر شاخص برای نوشته‌های شما انتخاب شوند. این افزونه به صورت خودکار اولین تصویر موجود در نوشته را به عنوان تصویر شاخص انتخاب خواهد کرد و فقط مطالب و نوشته‌هایی که تصویر شاخص ندارند بر روی آنها اعمال خواهد شد.

در نهایت تعداد مطالبی که با افزونه برای آنها تصاویر شاخص انتخاب شده است نیز به همراه پیغام موفقیت آمیز بودن ان در پایان کار به شما نمایش داده خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.