دانلود افزونه انتقال صفحات به یکدیگر Safe Redirect Manager

همه وبسایت ها به یک منتقل کننده صفحات نیاز دارد.صفحات وردپرسی نیز با کمک افزونه هایی قابلیت انتقال دارند.انتقال صفحات وردپرسی٬این قابلیت جالب و جذاب٬قبلا مستلزم یادگیری سرور و کدنویسی بود اما امروز آن را در قالب یک افزونه برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

این افزونه که Safe Redirect Manger نام دارد وظیفه انتقال یک آدرس به یک آدرس دیگر را دارد.برای مثال شما میتوانید تنظیم کنید که زمانی که کاربر در وبسایت شما روی Http://mysite.com کلیک میکند به Http://mysite2.com منتقل شود.یا بلعکس.

آموزش نصب افزونه

مانند تمام افزونه ها این افزونه نیز نیاز به دانلود و نصب دارد که میتوانید از پایین همین صفحه آن را دانلود و نصب کنید.

اگر مقاله های ما را دنبال کنید میدانید که ما نحوه کار با تمامی افزونه های معرفی شده را به شما یاد میدهیم!این افزونه نیز در کنار سادگی صفحه مدیریتی گرافیکی و جذابی دارد که ما به شما یاد میدهیم تا چطور آنرا تنظیم کنید.

بعد از نصب افزونه موس خود را بر روی بخش ابزار نگه دارید٬خواهید دید که یک بخش با نام Safe Redirect Manager اضافه شده است.بر روی آن کلیک کنید.با صفحه زیر روبرو خواهید شد:

انتقال صفحات

همانگونه که مشاهده میکنید هیچ دستور انتقالی صادر نشده است.برای اضافه کردن بر روی دکمه Create Redirect Rule کلیک کنید.با این صفحه روبرو خواهید شذ:

123

همانطور که مشاهده میکنید تنظیکات خاصی در این بخش وجود ندارد.برای وارد کردن آدرس مبدا بر روی فیلد اول کلیک کنید و یک آدرس وارد کنید.برای آدرس مقصد نیز میتوانید از فیلد دوم اقدام کنید.

توجه داشته باشید که اگر وبسایت شما چند دامنه ای میباشد میتوانید بین دامنه هایتان نیز انتقال انجام دهید.پیشنهاد میشود تیک Advanced را نزنید و بخش پایین صفحه نیز به طور پیش فرض رها شود.

این افزونه زمانی کاربرد دارد که شما یک وبسایت جایگزین برای وبسایت در حال تعمیر خود دارید یا اینکه میخواهید یکی از صفحات وبسایت خود را به سایت دیگری منتقل کنید.

در بخش آدرس مقصد میتوانید هر آدرسی از هر وبسایتی وارد کنید.

اگر سوالی درباره افزونه داشتید در بخش نظرات در خدمت شما کاربران عزیز هستم!

 

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.