با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

سرعت عمل در مدیریت و بهره وری سایت یکی از مواردی است که میتواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود تا در زمان هایی که وقت اضافی می اورید بتوانید به سایت و محتوای آن بپردازید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به راحتی افزونه های خود را در هر صفحه ای از پیشخوان سایت وردپرس مدیریت کرده و آنها را فعال و یا غیرفعال کنید.

فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Plugin Toggle در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از ان منویی در تولبار مدیریتی پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد که میتوانید افزونه های خود را از طریق ان مدیریت کنید.

پیشنهاد بعدی  ایجاد منوی عمودی در وردپرس با افزونه WordPress Menu Vertical

این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از 800 نصب فعال و کسب امتیاز 4.8 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر منویی در نوار پیشخوان مدیریت سایت وردپرس با عنوان plugins افزوده خواهد شد که با بردن نشانگر ماوس بر روی آن افزونه های موجود در سایت را می توانید مشاهده نمایید.

toggleplugins

فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید کلیه افزونه های سایت شما به صورت لیستی قابل مشاهده خواهند بود که در ان افزونه های فعال به رنگ سفید و افزونه های غیرفعال با رنگ خاکستری قابل مشاهده خواهند بود که برای فعال و غیر فعال سازی هریک از آنها کافی است تا تنها یک کلیک بر روی نام افزونه مورد نظر کنید تا عملیات مورد نظر شما صورت گیرد.

پیشنهاد بعدی  ایجاد سایت چندزبانه در وردپرس با افزونه Multilanguage

اگر مشاهده نوار مدیریتی پیشخوان را فعال کرده باشید امکان فعال و غیرفعال کردن افزونه ها در حالتی که وارد سایت شده باشید در صفحات سایت نیز قابل انجام خواهند بود.

شاد باشید…

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...