فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

سرعت عمل در مدیریت و بهره وری سایت یکی از مواردی است که میتواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود تا در زمان هایی که وقت اضافی می اورید بتوانید به سایت و محتوای آن بپردازید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به راحتی افزونه های خود را در هر صفحه ای از پیشخوان سایت وردپرس مدیریت کرده و آنها را فعال و یا غیرفعال کنید.

فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس
فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Plugin Toggle در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از ان منویی در تولبار مدیریتی پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد که میتوانید افزونه های خود را از طریق ان مدیریت کنید.

این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از ۸۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۸ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر منویی در نوار پیشخوان مدیریت سایت وردپرس با عنوان plugins افزوده خواهد شد که با بردن نشانگر ماوس بر روی آن افزونه های موجود در سایت را می توانید مشاهده نمایید.

toggleplugins
فعال و غیرفعال کردن سریع افزونه وردپرس

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید کلیه افزونه های سایت شما به صورت لیستی قابل مشاهده خواهند بود که در ان افزونه های فعال به رنگ سفید و افزونه های غیرفعال با رنگ خاکستری قابل مشاهده خواهند بود که برای فعال و غیر فعال سازی هریک از آنها کافی است تا تنها یک کلیک بر روی نام افزونه مورد نظر کنید تا عملیات مورد نظر شما صورت گیرد.

اگر مشاهده نوار مدیریتی پیشخوان را فعال کرده باشید امکان فعال و غیرفعال کردن افزونه ها در حالتی که وارد سایت شده باشید در صفحات سایت نیز قابل انجام خواهند بود.

شاد باشید…

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.