ساخت صفحه در دست ساخت وردپرس با افزونه SeedPro

در همه ی سایت ها گاها شرایطی به وجود می آید که سایت با مشکلاتی مواجه می شود که این مورد برای سایت های مختلف متفاوت است و هر سایتی با مشکلاتی مواجه می شود؛ همین شرایط گاهی باعث از دسترس خارج شدن سایت برای مدت کوتاهی می شوند که بسیاری از کاربران اقدام به نمایش صفحه در دست ساخت یا بزودی می کنند . در این مطلب قصد معرفی افزونه‌ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به نمایش صفحه در دست ساخت بدون استفاده از قالب‌های استاتیک جداگانه خواهید بود. افزونه SeedPro یک افزونه حرفه‌ای و کاربردی برای وردپرس است که توسط آن قادر به ایجاد صفحه در دست ساخت با قابلیت‌های زیادی خواهید بود. این افزونه با به همراه داشتن یک پوسته‌ی بزودی زیبا و منعطف جزو یکی از برترین افزونه های مشابه است که می‌توانید در سایت وردپرش خود استفاده نمایید. این پوسته برای موتورهای جستجو نیز کاملا سئو و بهینه شده است. قابلیت درج ویدئو، قابلیت نمایش متن دلخواه خود، قابلیت درج دکمه های شبکه اجتماعی، قابلیت تعیین نمایش سایت برای اعضا یا مهمان ها و … از جمله ویژگی‌های این افزونه است. در ادامه با ما و برخی از ویژگی‌های افزونه SeedPro همراه باشید.

ساخت صفحه در دست ساخت وردپرس با افزونه SeedPro

برخی از ویژگی های افزونه SeedPro برای وردپرس:

  • بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
  • قابلیت درج ویدئو تمام عرض برای پس زمینه
  • قابلیت درج دکمه های اجتماعی
  • چندین پوسته به طور پیشفرض
  • قابلیت تعیین قابل مشاهده بودن سایت برای کاربرانی که عضو شده اند
  • پشتیبانی از افزونه چندزبانه wpml
  • نوار پیشرفت وضعیت سایت
  • و …

تفاوت بین دو صفحه “به زودی” و “در دست تعمیر و نگهداری” چیست؟

صفحه به زودی کد وضعیت HTTP 200 را باز گردانده و اجازه می‌دهد که سایت شما توسط Google و سایر موتورهای جستجو ایندکس شود. هنگامی که سایت شما جدید است باید ازاین گزینه استفاده کنید.
حالت تعمیر و نگهداری کد وضعیت HTTP 503 را بازمیگرداند و باید هنگام انجام تعمیرات کوتاه مدت در یک سایت موجود استفاده شود. این حالت باعث می شود که موتورهای جستجو متوجه شوند سایت شما در حال تعمیر و نگهداری است وباید ظرف یک روز تعمیرات را به پایان برسانید وسایت را بازگردانید.

توجه!

برخی از کاربران همیشه بعد از غیرفعال کردن پلاگین هنوز هم با پیام در دست ساخت که توسط این افزونه ایجاد شده است مواجه می‌شوند. این مورد همیشه مربوط به حافظه کش است. برای رفع مشکل به صفحه تنظیمات پلاگین رجوع کرده و کش را پاک کنید.

اگر به دنبال افزونه ای برای نمایش صفحه در دست ساخت وردپرس هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه SeedPro می باشد .

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.