افزونه آب و هوا وردپرس با WP-Parsi Iran weather

اگر قصد دارید تا آب و هوای شهرهای ایران را در قالب یک ابزارک در سایت وردپرسی خود نمایش دهید در این آموزش از دکتر وردپرس همراه ما باشید.

در این آموزش قصد دارم به معرفی افزونه‌ای بپردازم که توسط تیم وردپرس پارسی طراحی شده است و با استفاده از ان قادر خواهید بود تا آب و هوای تمامی شهرهای ایران را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید.

افزونه آب و هوا وردپرس

wp-parsi-iran-weather-doctorwp
افزونه آب و هوا وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WP-Parsi Iran weather در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۳ را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا آب و هوای شهرهای ایران را در ان به نمایش بگذارید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به منوی نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کنید خواهید دید که ابزارک جدیدی برای اب و هوای شهرهای ایران در آن اضافه شده است.. حال روی آن کلیک کرده و در هر بخش از سایت خود که قصد دارید نمایش داده شود آن را قرار داده و مشابه تصویر زیر موارد مربوط به نمایش ان را سفارشی سازی کنید.

wp-parsi-iran-weather

همانطور که مشاهده می کنید با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا آب و هوای شهرهای ایران را بر اساس درجه سانتیگراد یا فارنهایت نمایش داده و از سایر قابلیت‌ها همچون امکان نمایش وزش باد، فشار هوا، نمایش لیست شهرها و… نیز بهره‌مند شوید.

این افزونه به صورت رسپانسیو و آجاکس تهیه شده است که می‌تواند با قالب شما نیز سازگار بوده و چیدمان سایت شما را بر هم نزند.

شاد باشید..

2.3/5 - (3 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.