با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از مشکلاتی که در سایت‌هایی با چندین نویسنده زیاد وجود دارد این است که هر نویسنده ممکن است با یک سلیقه خاصی اقدام به درج مطالب کند، به همین دلیل مطالبی که در سایت شما منتشر خواهند شد دارای سبک مشخصی نخواهند بود. یکی از زمخت‌ترین این بخش‌ها توسط برچسب گزاری در وردپرس صورت می‌پذیرد که در آن ممکن است برخی نویسندگان تعداد زیادی برچسب که ممکن است حتی به نوشته ارتباطی هم نداشته باشد را وارد کنند که این کار باعث عدم اعتماد کاربران به سایت شما خواهد شد، چرا که از موتور جستجو وارد سایت شما شده‌اند و چیزی که در پی آن بودند را نیافته‌اند!!!

محدودیت در تعداد برچسب مطالب وردپرس

wp-limit-tags

اعمال محدودیت در تعداد برچسب مطالب

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام wp limit tags در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 100 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان شما با نام wp limit tags افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا در صفحه‌ای مشابه تصویر زیر تنظیمات مربوط به افزونه را سفارشی سازی کنید.

wplimittags

محدودیت در تعداد برچسب مطالب وردپرس

همانطوری که در تصویر می‌بینید در فیلد max allowed tags per post حداکثر تعداد برچسب مورد نظر خود را وارد کنید تا نویسندگان بیشتر از این تعداد نتوانند در مطالب برچسب گذاری انجام دهند.

سپس با فعال کردن تیک گزینه‌های موجود در بخش enable post types می‌توانید تعیین کنید تا این محدودیت بر روی نوشته‌ها و یا برگه‌ها صورت پذیرد. از آنجایی که نویسندگان به برگه‌ها دسترسی ندارند لذا نیازی به فعال سازی تیک برگه‌ها نیست :D .

taglimit

محدودیت در تعداد برچسب مطالب وردپرس

پس از اینکه تنظیمات را ذخیره کنید از این پس هرگاه نویسنده‌ای بیشتر از تعداد تعیین شده برای مطالب برچسب وارد کند سایر برچسب‌ها به نوشته و یا برگه افزوده نخواهند شد.

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5