با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که می‌دانید در ووکامرس و در حالت عادی مشتریان قادر خواهند بود تا محصولات را بر اساس صعودی، نزولی، جدیدترین‌ها و قدیمی‌ترین‌ها مشاهده کنند اما امکان اینکه در هر صفحه چند محصول برای انها نمایش داده شود و بر اساس چه ساختاری مرتب شوند وجود ندارد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا این امکان را به مشتریان سایت ووکامرسی خود بدهید تا محصولات مورد نظر را بر اساس چیدمان و تعداد دلخواه در صفحه مشاهده کنند.

نمایش تعداد محصولات ووکامرس

Wc Products Per Page doctorwp

نمایش تعداد محصولات ووکامرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WooCommerce Products Per Page در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 را ازان خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به مسیر ووکامرس> پیکربندی>محصولات> نمایش مراجعه کرده و مشابه زیر در بخش WooCommerce Products Per Page تعیین کنید که در هر صفحه در حالت عادی چه تعداد محصول نمایش داده شود.

WooCommerce Products Per Page

نمایش تعداد محصولات ووکامرس

ز بخش Drop-Down location نیز می‌توانید انتخاب کنید که منوی مربوط به نمایش تعداد محصولات در هر صفحه در چه بخش‌هایی از سایت قابل مشاهده باشند که عبارتد از:

  • بالا
  • پایین
  • بالا و پایین

در نهایت پس از اینکه تنظیمات خود را سفارشی سازی کردید به بخش اصلی صفحه فروشگاه ووکامرس خود مراجعه کنید، خواهید دید که مانند زیر کاربران از بخش انتخاب تعداد محصولات برای نمایش در هر صفحه می‌توانند گزینه‌هایی که به صورت لیست بازشو آنها را تعیین کرده‌اید را انتخاب کرده و یکی از حالت‌های نمایشی را انتخاب کنند.

Wc Products Per Page

نمایش تعداد محصولات ووکامرس

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5