با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

حتما با بخش دیدگاه‌ها یا همان نظرات در وردپرس آشنایی دارید که می‌توانید در آن به مدیریت نظرات پرداخته و آنها را تایید کرده و پاسخ دهید. اما آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که به هر دلیلی بخواهید نوشته‌ای را حذف کنید، ولی دوست دارید تا نظرات نیز نمایش داده شوند؟!

برای این کار یک راهکار ساده وجود دارد که می‌توانید به وسیله آن نظرات را به مطلب دیگری منتقل کنید، و یا اینکه حتی نظرات ارسالی یک نوشته خاص را به برگه، پست تایپ خاص، صفحه ضمیمه فایل‌ها و.. منتقل کنید.

انتقال نظرات در وردپرس با Tako Movable Comments

wordpress-limit-comments

انتقال دیدگاه ها در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Tako Movable Comments در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون توانسته است تا بیش از 2.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 را ازآن خود نماید.

پس از اینکه افزونه را نصب و فعال کنید منویی در پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه نخواهد شد، دسترسی به این امکان در این افزونه در بخش ویرایش نظرات می‌باشد، لذا مطابق تصویر زیر یکی از نظرات سایت خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

edit-comments

انتقال نظرات به سایر مطالب

حال مطابق تصویر در صفحه ویرایش نظر و با اسکرول کردن به پایین صفحه خواهید دید که کادری برای انتقال نظرات مانند تصویر زیر در آن اضافه شده است.

edit-comments-moves

انتقال نظرات به سایر مطالب

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا در بخش شماره 2 که با عنوان Choose the post type that you want to move this comment to قرار دارد تعیین کنید که قصد دارید دیدگاه ارسالی به چه نوع پست تایپ و یا برگه‌ای در وردپرس منتقل شود. که با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید انواع پست تایپ‌های موجود در سایت خود را مشاهده و یکی از آنها را انتخاب کنید.

سپس با انتخاب ان منتظر بمانید تا در بخش شماره 3 که با عنوان Choose and search for the post title that you want to move this comment to قرار دارد، مطالب و نوشته‌های موجود در پست تایپ انتخابی لود شوند و یکی از آنها را انتخاب کنید. از این بخش می‌توانید به جستجوی نوشته مورد نظر نیز بپردازید تا سریعتر به آن دسترسی داشته باشید. در نهایت بر روی گزینه به‎روزرسانی دیدگاه کلیک کنید تا نوشته شما منتقل شود.

حال همانطور که مشاهده می‌کنید دیدگاه ارسالی را به برگه لیست علاقه‌مندی انتقال دادم که با مراجعه به نمایش برگه می‌توان دیدگاه انتقالی را مشاهده کرد.

edit-comments-moved

انتقال نظرات به سایر مطالب

برای انتقال نظرات در وردپرس با استفاده از این افزونه محدودیتی وجود ندارد و به راحتی می‌توانید نظرات ارسالی را به هر برگه و نوشته‌ای که قصد دارید انتقال دهید تا هنگام حذف یک نوشته دیدگاه‌های ارسالی آن را از دست نداده و در مطلب دیگری آن را نمایش دهید.

منبع: wpbeginner

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5