با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که سایت وردپرسی خود را سفارشی سازی کرده و تغییر اساسی در پیشخوان آن ایجاد نمایید به طوری که نام منوهای آن را به دلخواه خود و به هر کلمه‌ای که دوست دارید تغییر دهید؟ به عنوان نمونه فرض کنید سایت شما در زمینه نوشتن انواع مقالات می‌باشد و کاربران زیادی هم در آن مشغول تولید محتوا هستند، بنابراین بهتر نیست به جای منوی نوشته‌ها از چیزی همچون مقاله‌ها استفاده شود و یا..

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی و صد البته ایرانی به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا منوی پیشخوان وردپرس را شخصی سازی کرده و نام آنها را به دلخواه خود تغییر دهید.

تغییر کلمات پیشفرض وردپرس

change-the-text

تغییر کلمات پیشفرض وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Replace Default Words در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 800 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا نام منوهای پیشخوان وردپرس را تغییر دهید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی با عنوان RDW در بخش ابزارها وردپرس افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا مطابق تصویر زیر به صفحه افزونه جهت تغییر نام منوهای پیشخوان وردپرس هدایت شوید.

rdw

تغییر کلمات پیشفرض وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید در فیلد default word نام کلمه پیشفرض را وارد کرده و سپس در فیلد new word کلمه‌ای را که قصد دارید جایگزین آن شده و در منوی پیشخوان نمایش داده شود را وارد کنید.

به عنوان نمونه مانند تصویر برای نوشته‌های وردپرس عبارت posts که به صورت پیشفرض وردپرس می‌باشد را وارد کرده و حال برای تغییر نام آن عبارت articles را انتخاب کنید و بر روی Add کلیک کنید.

پس از ذخیره تنظیمات منوی مورد نظر از پیشخوان وردپرس به کلمه انتخابی تغییر نام خواهد داد.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5