با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

تا به امروز افزونه‌های متعددی را برای قابلیت لایک و دیس‌لایک مطالب در وردپرس معرفی کرده‌ایم و مطمئنا شما نیز از افزونه‌های مختلفی برای اینکار استفاده کرده‌اید، اما هر یک از این افزونه‌ها ممکن است برای شما کاستی‌هایی داشته باشند.

در این اموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا امکان لایک و پسندیدن برای مطالب وردپرس را فراهم کنید.

لایک مطالب وردپرس

Post Like Manager doctorwp

لایک مطالب وردپرس با Post Like Manager

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Post Like Manager در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 40 نصب فعال را به خود اختصاص دهد.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به منوی تنظیمات آن رفته و مشابه تصویر زیر تنظیمات مورد نظر را سفارشی سازی کنید.

Post Like Manager setting

لایک مطالب وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا افزونه را در حالت Enable قرار دهید تا امکان لایک مطالب در ان فراهم شود، سپس از بخش Filter انتخاب کنید که امکان لایک صرفا در صفحه نوشته باشد و یا اینکه در صفحات اصلی، آرشیو، برچسب و… نیز فراهم باشد.

از بخش canvote نیز می توانید تعیین کنید کهامکان لایک چه زمانی در نوشته‌ها فعال باشد تا بازدیدکنندگان قادر به لایک مطالب باشند.

از بخش Exclude post types نیز می‌توانید انواع نوشته، برگه، محصول و پست تایپ تختصاصی که از آن استفاده می‌کنید را انتخاب کنید تا لایک مطالب برای این نوع نوشته قابل ثبت باشد.

در بخش login required to vote نیز می توانید تعیین کنید که امکان لایک برای اعضا فراهم باشد که در صورت فعال بودن این بخش می‌توانید پیغام دلخواه خود را برای کاربران وارد کنید تا در سایت وارد شوند.

Post Like Manager settings

لایک مطالب وردپرس

با اسکرول کردن به سمت پایین نیز می‌توانید عنوان، آیکون، رنگ‌بندی دلخواه، اندازه، موقعیت نمایش و.. را برای نمایش دکمه‌ها انتخاب کنید تا در نوشته‌ها برای لایک مطالب نمایش داده شود.

در نهایت مشابه تصویر زیر امکان لایک و دیس‌لایک مطالب برای بازدیدکنندگان سایت بر اساس استایل و طراحی انتخاب شده فراهم خواهد شد.

Post Like Manager previews

لایک مطالب وردپرس

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5