با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر دارای سایتی هستید که در آن از تصاویر مختلفی درون نوشته‌ها استفاده می‌کنید کلیک بر روی تصاویر برای نمایش آنها به صورت لایت‌باکس گزینه مناسبی می‌تواند باشد تا کاربران در یک محیطی به دور از حاشیه‌های اضافه و مزاحمت تصاویر موجود در نوشته را به صورت اسلایدی و در اندازه بزرگ مشاهده کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی به شما معرفی کنم که با نصب و فعال سازی آن هنگامی که کاربری بر روی تصاویر کلیک کند در یک پنجره به صورت لایت باکس برای وی باز شده و قادر خواهد بود تا بین تمام تصاویر موجود در نوشته پیمایش کرده و حتی با کلیک بر روی آیکون play آنها را به صورت اسلایدی و یا تمام صفحه مشاهده کند.

نمایش تصاویر به صورت لایت‌باکس

Image Zoom doctorwp

نمایش تصاویر به صورت لایت‌باکس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Image Zoom در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 10.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.1 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به منوی image zoom در پیشخوان مراجعه کرده و مطابق تصویر زیر تنظیمات مربوط به افزونه را سفارشی سازی کنید.

Image Zoom

نمایش تصاویر به صورت لایت‌باکس

همانطور که در تصویر نیز می‌بینید با استفاده از افزونه قادر خواهید بود تا حداکثر اندازه دلخواه برای نمایش تصاویر در لایت باکس را بر اساس پیکسل وارد کرده و مدت زمان هر اسلاید رت برای نمایش تصاویر به صورت اسلاید در وردپرس تعیین کنید.

همچنین می‌توانید میزان شفافیت پس زمینه را وارد کرده و از آیکون‌های زوم، پخش، وقفه و … نیز در 4 نوع مختلف برای نمایش بر روی تصاویر استفاده کنید.

Image Zoom view

نمایش تصاویر به صورت لایت‌باکس

این افزونه به صورت کاملا رسپانسیو تهیه شده است و برای هر نمایشگری کاملا سازگار بوده و تصاویر را متناسب با آن نمایش خواهد داد.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5