با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که در بسیاری از وبسایت‌های فروشگاهی مشاهده کرده‌اید در صفحه فروشگاهی محصولات تگی به عنوان به‌زودی قرار گرفته است که نشان از موجود شدن این محصول در آینده را خواهد داد و مشتریان می‌توانند منتظر بمانند تا زمان موجود شدن محصول آن را خریداری کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا محصولاتی که به زودی آنها را منتشر خواهید کرد را در این حالت قرار دهید.

ارائه محصولات به زودی در وردپرس

EDD Coming Soon

ارائه محصولات به زودی در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان EDD Coming Soon در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر در صفحه افزودن محصول باکسی اضافه خواهد شد که با فعال کردن ان می‌توانید متن مورد نظر برای وضعیت به‌زودی محصول را در آن وارد کنید تا در صفحه محصول نمایش داده شود.

EDD Coming Soon

ارائه محصولات به زودی در وردپرس

در این صورت محصول شما اگر دارای لینک دانلود و قیمت هم باشد جزییات آن نمایش داده نخواهد شد و مشابه آنچه که در تصویر زیر می‌بینید صرفا توضیحات محصول به همراه متن دلخواه برای وضعیت به زودی محصول برای وی نمایش داده می‌شود.

EDD Coming Soon

ارائه محصولات به زودی در وردپرس

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5