با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر به دنبال این هستید تا نوشته و یا برگه خاصی را در درون نوشته دیگری از وردپرس نمایش دهید تا انتهای این آموزش از دکتر وردپرس همراه باشید. در این آموزش قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به نمایش یک نوشته در نوشته دیگر وردپرس با استفاده از آی‌دی نوشته و یا نامک نوشته کنید.

نمایش نوشته خاص در مطالب وردپرس

Display A Post doctorwp

نمایش نوشته خاص در مطالب وردپرس با Display A Post

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Display A Post در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 90 نصب فعال را به خود اختصاص دهد که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا نوشته دیگری را در نوشته خود نمایش دهید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه شورت کدی به وردپرس شما افزوده خواهد شد که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا نوشته دیگری را در نوشته خود نمایش دهید. برای شروع کار ابتدا به نوشته‌ای که قصد دارید آن را در نوشته خود قرار دهید مراجعه کرده و آی‌دی و یا نامک آن را کپی کنید.

سپس مشابه ساختار زیر شورت کد مورد نظر را ایجاد کرده و به جای عدد وارد شده در شورت کد زیر آی‌دی یا نامک نوشته خود را قرار دهید.

[get-post id="23"]

پس از اینکه آی‌دی نوشته مورد نظر را مشابه نمونه فوق در نوشته قرار داده و آن را منتشر کنید خواهید دید که محتوای نوشته مورد نظر در این نوشته افزوده شده است.

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا اقدام به موارد زیر کنید:

  • نمایش سایر نوشته‌ها در وردپرس بر اساس آی‌دی نوشته با استفاده از id
  • نمایش سایر نوشته‌های وردپرس در نوشته دیگر بر اساس نامک نوشته با استفاده از name
  • انتخاب رنگ برای نوشته با استفاده از color
  • انتخاب رنگ برای عنوان نوشته با استفاده از tcolor
  • نمایش یا عدم نمایش عنوان نوشته با استفاده از title
  • نمایش محتوای کامل نوشته و یا خلاصه نوشته با استفاده از full

برای استفاده از هریک از موارد فوق کافی است تا نام خاصیت‌های وارد شده را وارد کرده و مشابه نمونه ارزش آنها را تعیین کنید.

[get-post id="23" color="black" tcolor="red" title="yes" full="no"]

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5