اگر از دنبال کنندگان همیشگی دکتر وردپرس بوده باشید در مقالات پیشین به نحوه ارسال ایمیل هنگام پاسخ دادن به نظرات در وردپرس پرداختیم، حال در این آموزش قصد دارم تا افزونه ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا هنگام تایید نظر کاربران یک ایمیل برای آنها یا محتوای سفارشی ارسال کنید.

ارسال ایمیل هنگام تایید نظرات

comment-approved

افزونه‎ای که قصد معرفی ان را دارم با نام Comment Approved در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تا به امروز توانسته است تا بیش از 900 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در بخش تنظیمات سایت وردپرسی شما با نام Comment Approved افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا مطابق تصویر زیر به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

comment-approved-settings

همانطور که در تصویر می‌بینید در باکس message پیغام دلخواه خود را برای ارسال به کاربر سفارشی سازی کنید، در این متن می‌توانید از قطعه کدهای %name% و %permalink% و.. برای نمایش نام کاربر، لینک نوشته و .. استفاده نمایید. سپس بر با فعال سازی گزینه enable comment approved message این قابلیت را فعال کنید.

حال برای تست افزونه‌کافی است تا با مرورگر دیگری وارد سایت خود شده و برای یکی از مطالب خود یک نظر ارسال نمایید سپس نظر ارسالی را تایید کنید تا ایمیلی به همراه متن سفارشی که وارد کرده‌اید را دریافت کنید.

غیرفعال کردن ایمیل های اضافه

از انجایی که این افزونه در هربار که نظر کاربری تایید شود برای وی یک ایمیل ارسال خواهد بود، لذا برای اینکه ایمیل های زیادی برای وی ارسال نشود به مسیر تنظیمات> گفت‌وگوها در پیشخوان وردپرس مراجعه کنید و تیک گزینه ” نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد” را غیرفعال کنید تا تنها برای اولین نظری که برای یک نوشته ارسال می‌کند ایمیل ارسال شود.

comment-approved-user

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5