احتمالا شما نیز در برخی از سایت ها بخش اشتراک ویژه یا کاربران ویژه را مشاهده کرده اید . بخش کاربران ویژه به بخشی گفته می شود که کاربران با پرداخت هزینه از امکانات بیشتری در سایت استفاده می نمایند ؛ در واقع مدیر سایت برای هر سطح از کاربران امکاناتی را متناسب با هزینه ای که پرداخت می کنند قرار می دهد . در این مطلب با یک افزونه رایگان و کاربردی در خدمت شما هستیم که توسط آن قادر به راه اندازی سیستم VIP در سایت خود خواهید بود . افزونه Advanced VIP یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به راه اندازی و ایجاد بخش کاربران ویژه در سایت خود خواهید بود . این افزونه یک افزونه نسبتا کامل و حرفه ای می باشد که امکانات زیادی را در خود جای داده است . قابلیت تعریف دوره های زمانی و پرداخت وجه ، قابلیت تعیین سطوح مختلف کاربری و … از جمله ویژگی های افزونه Advanced VIP می باشد . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Advanced VIP همراه باشید .

پیشنهاد بعدی  نمایش تاریخ عضویت کاربران در وردپرس

ایجاد کاربران ویژه در وردپرس با افزونه Advanced VIP

برخی از ویژگی های افزونه Advanced VIP برای وردپرس :

  • تعریف دانلود رایگان برای کاربران عادی با قابلیت تعریف سرعت دانلود
  •  تعریف لینک های دانلود ویژه برای کاربران VIP لینک ها قابل Resume دارند
  •  تعریف بی نهایت بازه زمانی و قابلیت تغییر ترتیب بندی بازه های زمانی با Drag and Drop
  •  درگاه های پرداخت متنوع
  • قابلیت ثبت پرداخت های آنلاین با ثبت تاریخ پرداخت، مبلغ پرداخت، آی پی پرداخت کننده، شماره پیگیری پرداخت
  • قابلیت تعریف دستی کاربر ویژه با قابلیت تعریف مدت زمان اعتبار کاربر به روز (مثلا تعریف کاربر ویژه با اعتبار20 روز) و یا وارد کردن تاریخ ثابت با انتخاب کننده تاریخ (Date Picker)
  • و …

 

اگر به دنبال افزونه ای رایگان برای ایجاد بخش VIP در سایت خود هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه Advanced VIP می باشد .

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...