نمایش برگه‌های مرتبط در وردپرس با Yet Another Related Posts Plugin

همانطور که می‌دانید یکی از قابلیت هایی که میتوانید از آن برای افزایش بازدید استفاده کنید نمایش مطالب مرتبط در وردپرس می‌باشد، اما آیا میدانستید که برگه‌ها نیز مشابه نوشته‌ها میتوانند با هم مرتبط باشند و در هر برگه به برگه های مرتبط نیز لینک کنید؟!

نمایش برگه‌های مرتبط در وردپرس

yarpp
نمایش برگه‌های مرتبط در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام YARPP افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات آن شده و سفارشی سازی لازم را انجام دهید.

yarpp-pages
نمایش برگه‌های مرتبط در وردپرس

مطابث تصویر فوق تیک گزینه برگه‎ها را انتخاب کنید تا برگه‌های مرتبط در صفحات شما نمایش داده شوند و برای نمایش نوشته و رسانه نیز یکی از آنها را انتخاب کنید.

با فعال کردن تیک گزینه also display in archives برگه‌ها نیز در صفحه آرشیو نمایش داده خواهند شد. در بخش حداکثر تعداد پست نیز میتوانید بسته به قالب خود تعداد برگه یا نوشته مورد نظر را انتخاب کنید.

در مرحله بعد برای نمایش انها نیز میتوانید به صورت لیستی، شبکه‌ای و سفارشی مطالب را نمایش دهید، کافیست تا آیکون مورد نظر را انتخاب کنید تا نمایش داده شوند.

اما این نکته را به خاطر داشته باشید که از آنجایی که چنین افزونه‌هایی میتوانند منابع زیادی را از پایگاه داده اشغال کنند، ممکن است توسط بعضی میزبانی‌ها و هاستینگ ها امکان آن غیرفعال باشد و افزونه کار نکند.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.