با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که می‌دانید یکی از قابلیت هایی که میتوانید از آن برای افزایش بازدید استفاده کنید نمایش مطالب مرتبط در وردپرس می‌باشد، اما آیا میدانستید که برگه‌ها نیز مشابه نوشته‌ها میتوانند با هم مرتبط باشند و در هر برگه به برگه های مرتبط نیز لینک کنید؟!

نمایش برگه‌های مرتبط در وردپرس

yarpp

نمایش برگه‌های مرتبط در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 300.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام YARPP افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات آن شده و سفارشی سازی لازم را انجام دهید.

yarpp-pages

نمایش برگه‌های مرتبط در وردپرس

مطابث تصویر فوق تیک گزینه برگه‎ها را انتخاب کنید تا برگه‌های مرتبط در صفحات شما نمایش داده شوند و برای نمایش نوشته و رسانه نیز یکی از آنها را انتخاب کنید.

با فعال کردن تیک گزینه also display in archives برگه‌ها نیز در صفحه آرشیو نمایش داده خواهند شد. در بخش حداکثر تعداد پست نیز میتوانید بسته به قالب خود تعداد برگه یا نوشته مورد نظر را انتخاب کنید.

پیشنهاد بعدی  افزودن هک و ابزار های کاربردی وردپرس با افزونه Ultimate Tweaker

در مرحله بعد برای نمایش انها نیز میتوانید به صورت لیستی، شبکه‌ای و سفارشی مطالب را نمایش دهید، کافیست تا آیکون مورد نظر را انتخاب کنید تا نمایش داده شوند.

اما این نکته را به خاطر داشته باشید که از آنجایی که چنین افزونه‌هایی میتوانند منابع زیادی را از پایگاه داده اشغال کنند، ممکن است توسط بعضی میزبانی‌ها و هاستینگ ها امکان آن غیرفعال باشد و افزونه کار نکند.

منبع: wpbeginner

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...