بهینه سازی تصاویر در وروپرس با افزونه WP Smushit

در مطالب گذشته درباره اهمیت سرعت لود و بهینه بودن سایت مطالبی را ارائه کرده ایم و افزونه هایی را نیز معرفی کردیم . اما از آنجا که اهمیت بهینه بودن و سرعت لود یک سایت هم برای کاربران مهم می باشد ، باز هم با یک مطلب راجع به افزایش سرعت لود سایت البته با بهینه سازی تصاویر در خدمتتون هستیم . یکی از عوامل تاثیر گذار در سرعت لود سایت تصاویر سایت هستند که اگر تعداد و حجم تصاویر کمتر باشند سرعت لود نیز بیشتر می شود  . در این مطلب قصد معرفی افزونه را داریم که توسط آن می توانید تصاویر خود را بهینه کنید و سرعت لود سایت خود را افزایش دهید . افزونه WP Smushit یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن می توانید تصاویر سایت خود را بهینه سازی کنید و سرعت لود آنها را افزایش دهید . توسط این افزونه فقط قادر به بهینه سازی تصاویر آپلود شده بر روی وردپرس می باشید و تصاویر قالب بهینه نخواهند شد ! بعد از بارگذاری تصاویر ، تصاویر شما بهینه شده نمایش داده خواهند شد .

بهینه سازی تصاویر در وروپرس با افزونه WP Smushit

اما تصاویری که از قبل آپلود کرده اید را نیز می توانید توسط این افزونه آپلود کنید که در این مرحله دو راه پیش روی شماست :
۱ . پس از نصب افزونه در کنار تمامی تصاویر گزینه ای به نام Smush.it now ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن همان تصویر بهینه خواهد شد . اما اگر شما تعداد زیادی تصویر در بخش رسانه خود داشته باشید ، این راهکار خیلی جالب نیست ! پس به سراغ راه دوم می رویم که کمک بسیار زیادی در صرفه جویی وقتمان به ما می دهد .
۲ . پس از نصب افزونه در بخش سرفصل رسانه ها گزینه ای به نام Bulk Smush.it ظاهر می شود که اگر بر روی این گزینه کلیک کنید تمامی تصاویر رسانه بهینه خواهند شد و دیگر نیازی نیست تک تک تصاویر رسانه خود را بهینه سازی کنید . در ادامه با دکتر وردپرس و برخی از ویژگی های افزونه WP Smushit همراه باشید .

برخی از ویژگی های افزونه WP Smushit برای وردپرس :

  • قابلیت بهینه سازی تصاویر به صورت خودکار
  • قابلیت بهینه سازی تکی تصاویر
  • قابلیت بهینه سازی تصاویر از قبل آپلود شده با یک کلیک
  • افزایش سرعت لود سایت
  • و …

هم اکنون می توانید تصاویر سایت خود را با افزونه WP Smushit بهینه کنید و سرعت لود سایت و تصاویر سایت خود را چندین برابر کنید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.