رمزگذاری لینک دانلود در وردپرس

در این آموزش وردپرس می‌خواهیم به شما افزونه ای را معرفی کنیم که با کمک آن میتوانید بر روی لینک های دانلود رمز تعیین کنید تا کاربران برای دانلود فایل ها رمز مورد نظر را وارد کنند.

افزونه رمزگذاری لینک دانلود download-manager-wordpress

مطمئنا دوستانی که با وردپرس کار میکنند تا به حال این مورد برایشان پیش آمده و میدانند که در همه ی سایت های دانلود در پایین مطلب یک لینک یا دکمه ای وجود دارد که مثلا رویش نوشته است دانلود کنید. اما با پیش آمدن روش جدید و نوینی در وردپرس این سبک ها کمی قدیمی شده است و وبمستران نسل جدید نیاز دارند تا علاوه بر گذاشتن لینک دانلود آسان کنترلی هم بر روی آن داشته باشند و این امر بسیار مهم است و دانستن آن برای کسانی که با وردپرس کار میکنند الزامیست. مطمئنا تمام دوستانی که با وردپرس کار میکنند دنبال افزونه ای هستند که بتوانند با کمک آن دانلود را خیلی بهتر انجام دهند.

آموزش رمزگذاری لینک دانلود در وردپرس

افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم با نام WordPress Download Manager در مخزن وردپرس ثبت شده و تا به امروز توانسته است تا بیش از 80.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را ازآن خود کند.

این افزونه امکانات زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 • درج فایلها توسط کد میانبر
 • درج آیکون و استایل دلخواه
 • افزایش امنیت فایلها با امکان درج رمز دلخواه
 • امکان ایجاد محدودیت دسترسی برای نقش کاربری خاص
 • قابلیت نمایش حجم فایل ها
امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
 1. آرش می گوید

  با سلام.
  آیا افزونه ای هست که بشه روی محصولات دانلودی قفل گذاشت که کاربر بعد از خرید و دانلود با کد بتونه محصول دانلودی رو استفاده کنه؟
  این کارو بیشتر برای جلوگیری از سو استفاده می خوام. چون بعد از خرید توسط کاربران میترسم تو سایتهای دیگه پخش کنن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.