نمایش تعداد مطالب و نظرات نویسندگان در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همان طور که در بسیاری از سایت های کاربر محور وردپرسی مشاهده کرده اید با مراجعه به آدرس آرشیو نویسنده و یا در باکس نویسنده وردپرس که معمولا در زیر هر نوشته نمایش داده میشود می‌توان تعداد مطالب و دیدگاه های ارسالی وی را که در سایت ثبت کرده است مشاهده نمود.

حال در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا تعداد مطالب ارسالی هر نویسنده و تعداد دیدگاه هایی که در سایت ارسال کرده و تایید شده هستند را در کنار اطلاعات نویسنده به نمایش بگذارید.

این کار می تواند باعث ایجاد یک رقابت در بین نویسندگان و کاربران باشد تا فعالیت بیشتری را در سایت داشته و اقدام به ارسال مطالب بیشتر و حتی ثبت دیدگاه های بیشتری باشند. جدایی از اینکه با ایجاد امتیازدهی می توان این رقابت را دوچندان کرد.

نمایش تعداد مطالب و نظرات نویسندگان در وردپرس

نمایش تعداد مطالب و نظرات نویسندگان در وردپرس
نمایش تعداد مطالب و نظرات نویسندگان در وردپرس

برای شروع کار وارد ویرایشگر قالب خود شده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از فایل single.php قالب وردپرس که مربوط به محتوای نوشته ها می باشد قرار دهید. دقت کنید که ممکن است قالب شما به گونه ای باشد که کدهای نمایش محتوای نوشته را در فایل دیگری قرار داده باشند.

global $wpdb;
$user_id = $post->post_author;
$where = 'WHERE comment_approved = 1 AND user_id = ' . $user_id ;
$comment_count = $wpdb->get_var(
"SELECT COUNT( * ) AS total
FROM {$wpdb->comments}
{$where}
");
$user = get_userdata($user_id);
$post_count = count_user_posts($user->ID);
echo '<p> ' . $user->display_name . ' در وبسایت ما ' . $post_count . ' نوشته ارسال کرده و تاکنون بیش از ' . $comment_count . ' دیدگاه ارسال کرده است.</p>';

همانطور که در کد بالا مشاهده می کنید تعداد مطالب منتشر شده و نظرات ارسالی کاربر که تایید شده هستند در هر مکانی از قالب که این کد را قرار داده باشید قابل مشاهده است و بازذیذکنندگان قادر خواهند بود تا فعالیت کاربر مورد نظر را مشاهده کنند.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. سمیرا می گوید

    سلام
    چطوری برای نمایش کامنت ها و تعداد مطالب شورت کد بسازم | یعنی با کد کوتاه در برگه ای یا جایی تعداد نوشته ها و کامنت هارو به نمایش بگذارم تا هر کاربری که وارد سایت شده تعداد کامنت هاشو و مطالبشو نمایش بده | ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.