نمایش متن دلخواه در پایان هر نوشته وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که در بسیاری از سایت ها مشاهده کرده اید در پایان هر نوشته به صورت ثابت اقدام به نمایش متن و محتوای دلخواهی کرده اند که این روزها به دلیل محبوبیت شبکه های اجتماعی در وردپرس و از طرفی جذب و تاثیری که شبکه های اجتماعی می توانند بر روی سایت بگذارند اقدام به نمایش آدرس صفحات اجتماعی خود می کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا متن دلخواه خود را در پاسان هر نوشته وردپرس به نمایش بگذارید.

نمایش متن دلخواه در پایان هر نوشته وردپرس

نمایش متن دلخواه در پایان هر نوشته وردپرس
نمایش متن دلخواه در پایان هر نوشته وردپرس

برای شروع کار مثل همیشه فایل فانکشن (functions.php) قالب خود را باز کرده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

function text_after_content($content) {
if(!is_feed() && !is_home()) {
$content.= "متن و یا کدهای مربوط به محتوای خود را در اینجا وارد کنید";
}
return $content;
}
add_filter ('the_content', 'text_after_content');

همان طور که در کد فوق مشاهده می کنید یک فیلتر جدید از طریق فانکشن قالب تعیین شده است که در آن نسبت به نمایش متن مورد نظر در پایان هر نوشته خواهد شد. اگر قصد دارید تا محتوای مورد نظر صرفا در خانه و یا فید سایت نمایش داده شود می توانید در خط دوم کد که مشاهده می کنید یکی از کدهای !is_feed() و !is_home() را از آن بردارید.

روش دوم برای انجام این کار نیز از طریق فایل single.php می باشد که دیگر در آن نیاز به استفاده از توابع و یا فیلتر های مورد نظر نیست و تنها کافی است تا محتوای مورد نظر خود که در حالت html ، php و .. می باشد را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.