ریدایرکت لینک آرشیو نویسنده‌ها به صفحه خاص

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

امنیت وردپرس همواره یکی از مئاردی است که باید آن را رعایت کرد. وقتی کوچکترین اطلاعات کاربری برای کسی در دسترس باشد دیگران قادر خواهند بود تا راحت تر اقدام به سواستفاده از حساب کاربری وی کنند.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به ۀموزشی بپردازم که با استفاده از آن زمانی که بازدیدکنندگان به آرشیو نوشته‌های نویسنده سایت مراجعه کردند به صورت خودکار سریعا به لینک صفحه خاص دیگری هدایت شوند.

ریدایرکت لینک آرشیو نویسنده‌ها به صفحه خاص

ریدایرکت لینک آرشیو نویسنده‌ها به صفحه خاص
ریدایرکت لینک آرشیو نویسنده‌ها به صفحه خاص

هر چند که کاربران می توانند سریعا آی دی کاربر را از لینک آرشیو نویسنده بدانند، اما با ریدایرکت کردن لینک نویسنده می‌توان تا حدی از تشخیص زود هنگام آن جلوگیری کرد. بنابراین برای ریدایرکت لینک نویسنده مطابق زیر عمل کنید.

ابتدا فایل فانکشن (functions.php) قالب خود را باز کرده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

// Redirect author archive link to another page by doctorwp.com
add_filter( 'author_link', 'redirect_link' );
function redirect_link() {
return home_url( 'about-us' );
}

حال همانطور که در کد فوق مشاهده می‌کنید به جای عبارت about-us نامک یا همان پیوند یکتای برگه، یا نوشته مد نظر خود را قرار داده و آن را ذخیره کنید.

نکته: مثل همیشه دقت داشته باشید قبل از هرگونه تغییری در فایل فانکشن قالب خود یک کپی از آن داشته باشید تا در صورت خطا سریعا مشکل را برطرف کنید.

با این کار از این پس هرگاه کاربری به لینک آرشیو نویسنده سایت مراجعه کند به صورت خودکار به صفحه ای که نامک آن را در کد فوق وارد کردید هدایت خواهد شد.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.