یکی از بخش های بسیار مهم و کاربردی وردپرس که تمامی مطالب سایت از این طریق نگارش می شوند و در سایت منتشر می شوند ، بخش نوشته های وردپرس می باشد که می توانید مطالب گذشته را مدیریت نمود و یا مطالب جدیدی را به سایت اضافه نمود . در این بخش عناوین مختلفی با کاربرد های مختلفی وجود دارد که یکی از این بخش ها ، بخش Title یا عنوان مطالب می باشد که توسط آن می توانید برای مطالب خود عنوانی را انتخاب نمود ! در این مطلب قصد داریم آموزش دهیم که چطور می توان کلمه ی پیشفرض این بخش که ” عنوان خود را وارد کنید ” را تغییر داد ؛ زیرا بسیاری از سایت های وردپرسی برای موضوع خاصی از مطالب مانند ویدئو یا آهنگ می باشد که در اینصورت کاربر باید نام فیلم یا آهنگ را وارد نماید . در ادامه با ما و آموزش تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس همراه باشید .

پیشنهاد بعدی  افزودن محتوای چند زبانه با افزونه وردپرس WPML

تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس

آموزش تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس

اگر می خواهید عنوان بخش افزودن مطالب را از حالت پیشفرض شخصی سازی کنید و متن مورد نظر خود را وارد نمایید ، کافی است کد زیر را در بخش توابع قالب یا همان Function.php وارد نمایید و نتیجه ی کار را مشاهده کنید :

</pre>
function wpb_change_title_text( $title ){
   $screen = get_current_screen();
 
   if ( 'movie' == $screen-&gt;post_type ) {
     $title = 'Enter movie name with release year';
   }
 
   return $title;
}
 
add_filter( 'enter_title_here', 'wpb_change_title_text' );

با افزودن کد بالا شما به راحتی می توانید متن دلخواه خود را به جای پیشفرض وردپرس که ” عنوان خود را وارد کنید ” می باشد ، وارد نمایید . در کد بالای بجای ” عنوان خود را وارد کنید ” Enter movie name with release year نمایش داده می شود که می توانید آن را به هر متن دلخواه دیگری تغییر دهید و نتیجه ی کار به صورت زیر می شود :

پیشنهاد بعدی  جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس با SI CAPTCHA Anti-Spam

تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس

با افزودن کد معرفی شده ، نتیجه ی کار به صورت بالا حاصل می شو.د .

 

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 1 رای
Loading...