تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس

یکی از بخش های بسیار مهم و کاربردی وردپرس که تمامی مطالب سایت از این طریق نگارش می شوند و در سایت منتشر می شوند ، بخش نوشته های وردپرس می باشد که می توانید مطالب گذشته را مدیریت نمود و یا مطالب جدیدی را به سایت اضافه نمود . در این بخش عناوین مختلفی با کاربرد های مختلفی وجود دارد که یکی از این بخش ها ، بخش Title یا عنوان مطالب می باشد که توسط آن می توانید برای مطالب خود عنوانی را انتخاب نمود ! در این مطلب قصد داریم آموزش دهیم که چطور می توان کلمه ی پیشفرض این بخش که ” عنوان خود را وارد کنید ” را تغییر داد ؛ زیرا بسیاری از سایت های وردپرسی برای موضوع خاصی از مطالب مانند ویدئو یا آهنگ می باشد که در اینصورت کاربر باید نام فیلم یا آهنگ را وارد نماید . در ادامه با ما و آموزش تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس همراه باشید .

تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس

آموزش تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس

اگر می خواهید عنوان بخش افزودن مطالب را از حالت پیشفرض شخصی سازی کنید و متن مورد نظر خود را وارد نمایید ، کافی است کد زیر را در بخش توابع قالب یا همان Function.php وارد نمایید و نتیجه ی کار را مشاهده کنید :

</pre>
function wpb_change_title_text( $title ){
   $screen = get_current_screen();
 
   if ( 'movie' == $screen-&gt;post_type ) {
     $title = 'Enter movie name with release year';
   }
 
   return $title;
}
 
add_filter( 'enter_title_here', 'wpb_change_title_text' );

با افزودن کد بالا شما به راحتی می توانید متن دلخواه خود را به جای پیشفرض وردپرس که ” عنوان خود را وارد کنید ” می باشد ، وارد نمایید . در کد بالای بجای ” عنوان خود را وارد کنید ” Enter movie name with release year نمایش داده می شود که می توانید آن را به هر متن دلخواه دیگری تغییر دهید و نتیجه ی کار به صورت زیر می شود :

تغییر بخش عنوان در افزودن نوشته وردپرس

با افزودن کد معرفی شده ، نتیجه ی کار به صورت بالا حاصل می شو.د .

 

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.