یکی از مواردی که میتوانید از ان در جهت کاهش مصرف منابع هاست خود بهره مندی شوید، خصوصا برای سایت هایی که ویدئوها و فیلم های متعددی را در سایت خود قرار می دهند این است که از سرویس هایی نظیر یوتیوب استفاده کرده و علاوه بر اینکه سرعت بیشتری در سایت خود خواهید داشت می توانید کاربرانی که ویدئو شما را در یوتیوب مشاهده می کنند با کلیک بر روی فیلم به سایت خود هدایت کنید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا آخرین و جدیدترین فیلم های کانال یوتیوب خود را در آن نمایش دهید.

نمایش جدیدترین ویدئوهای یوتیوب در وردپرس

Youtube Channel Gallery

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Youtube Channel Gallery در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 50.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.3 را از آن خود نماید.

پیشنهاد بعدی  زوم و بزرگ نمایی تصاویر در وردپرس با افزونه Glass

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به مسیر نمایش> ابزارک‌ها در پیشخوان وردپرس مراجعه کرده و مطابق تصویر زیر ابزارک مورد نظر که با این افزونه در بخش ابزارک ها را اضافه شده است انتخاب کرده و در مکان مورد نظر خود قرار دهید.

youtube-widget-settings

مشابه تصویر ابتدا یک نام وارد کرده و سپس از بخش Feed آن را بر روی گزینه Uploaded by a user قرار داده و سپس آی‌دی کانال یوتیوب خود را وارد کنید.

سپس در کادر cache time آن را بر روی زمان دلخواه خود تعیین کنید تا در این مدت زمان کش افزونه بروز شده و ویدئوهای جدید را نمایش دهد.

سپس بر روی زبانه Thumbnails کلیک کرده و اندازه دلخواه خود را برای نمایش تصاویر هر ویدئو انتخاب کنید. و در نهایت بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

پیشنهاد بعدی  پخش ویدئو در وردپرس با افزونه JW Palyer

حال مشابه تصویر زیر خواهید دید که جدیدترین ویدئوهای شما در مکان مورد نظر نمایش داده خواهند شد.

youtubewidget

با استفاده از این افزونه علاوه بر اینکه می توانید ویدئوهای خود را در ابزارک نمایش دهید قادر خواهید بود تا آنها را در یک برگه و یا نوشته به نمایش بگذارید. برای این منظور کافی است تا از شورت کد افزونه استفاده کنید.

[Youtube_Channel_Gallery user="doctorwp"]
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...