به روزرسانی ساختار پیوند یکتا در وردپرس با Regenerate post permalink

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

گاهی اوقات پیش می‌آید که قصد دارید تا پیوند یکتا در سایت وردپرسی خود را تغییر دهید. به عنوان نمونه فرض کنید پیوند یکتای مطالب خود را در وردپرس به صورت لاتین وارد می‌کرده‌اید اما قصد دارید تا به هر دلیل خاصی پیوند یکتا را به حالت اصلی که نام نوشته فارسی می‌باشد تغییر دهید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا با چند کلیک ساده کلیه پیوندهای یکتای خود را به حالت اول بازگردانید.

به روزرسانی ساختار پیوند یکتا در وردپرس

Regenerate post permalink doctorwp
به روزرسانی ساختار پیوند یکتا در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Regenerate post permalink در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 2.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.6 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به منوی افزونه مراجعه کرده و از لیست کشویی انتخاب پست‌تایپ نوع ان را انتخاب کرده و بر روی دکمه Generate permalinks کلیک کنید.

Regenerate post permalink
به روزرسانی ساختار پیوند یکتا در وردپرس

بسته به تعداد مطالب و نوشته‌هایی که دارید این کار مدتی طول می‌کشد پس تا پایان مراحل منتظر بمانید تا تکمیل شود، با استفاده از این افزونه دیگر نیازی ندارید تا به صورت دستی اقدام به تغییر پیوند یکتای مطالبی که بر اساس نام نوشته می‌باشند اقدام کنید. تنها با چنک کلیک ساده کلیه پیوندهای یکتای پست تایپ انتخابی به حالت نام نوشته تغییر خواهد کرد.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.