آموزش محدود سازی طول نظرات در وردپرس

بخش دیدگاه های وردپرس یکی از اساسی ترین و مهم ترین بخش های وردپرس می باشد که کاربران با آن سر و کار دارند و قابلیت اشتراک گذاری نظرات کاربران در آن وجود دارد ؛ گاهی اوقات برخی از کاربران اقدام به ارسال نظراتی بسیار طولانی می کنند که در واقع فایده ی چندانی نه برای شما و نه برای سایر کاربران ندارد و فقط نوشته های طولانی را به شما تحمیل می کنند ! برای رهایی از چنین مشکلاتی پیشنهاد ما محدود کردن طول نظرات کاربران در وردپرس می باشد ؛ ساده ترین راه حل استفاده از افزونه هایی می باشد که چنین کاری را برای شما انجام می دهند که پیشنهاد ما استفاده از افزونه Greg’s Comment Length Limiter می باشد که به راحتی می توانید طول نظرات خود را مدیریت کنید . در این مطلب قصد آموزش محدود سازی طول نظرات در وردپرس را داریم که با استفاده از کد مربوطه می توانید طول نظرات ارسالی کاربران را محدود نمایید . در ادامه با ما و آموزش محدود سازی طول نظرات در وردپرس همراه باشید .

آموزش محدود سازی طول نظرات در وردپرس

برای ایجاد محدودیت در نظرات کاربران کافی است تکه کد زیر را در فایل توابع قالب وردپرس یا همان Function.php قرار دهید تا نظرات کاربران شما محدود شوند و از ارسال نظرات طولانی در سایت خود جلوگیری کنید :

</pre>
<pre>add_filter( 'preprocess_comment', 'wpb_preprocess_comment' );

function wpb_preprocess_comment($comment) {
  if ( strlen( $comment['comment_content'] ) > 5000 ) {
    wp_die('Comment is too long. Please keep your comment under 5000 characters.');
  }
if ( strlen( $comment['comment_content'] ) < 60 ) {
    wp_die('Comment is too short. Please use at least 60 characters.');
  }
  return $comment;
}
</pre>
<p style="text-align: justify;">

توسط کد بالا کاربران سایت شما نمی توانند بیشتر از 5000 هزار و کمتر از 60 حرف ( کاراکتر ) وارد نمایند و در صورت طولانی بودن متن پیام آنها با ارور Comment is too long. Please keep your comment under 5000 characters یا Comment is too short. Please use at least 60 characters مواجه می شوند که می توانید این مقادیر و خطاها را شخصی سازی نمایید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.