خروجی گرفتن از ایمیل نظرات وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این مقاله قصد داریم به معرفی افزونه‌ای در زمینه خروجی گرفتن از ایمیل در بخش نظرات که کاربران ایمیل خود را ثبت کرده‌اند بپردازیم، پس اگر قصد دارید به کسانی که از طریق دیدگاه‌ها با شما تا به امروز در تعامل بوده‌اند خبرنامه ارسال کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خروجی گرفتن از ایمیل در نظرات وردپرس

افزونه‌ای که ما قصد معرفی آن را در زمینه خروجی گرفتن از ایمیل در نظر داریم تا معرفی کنیم با نام Comments Emails در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تا به امروز توانسته است تا بیش از 90 نصب فعال و کسب امتیاز کامل 5 ستاره‌ای را ازآن خود کند.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر منویی در بخش ابزارها پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام Comment Emails افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه افزونه شوید.

comment-emails-plugins
خروجی گرفتن از ایمیل نظرات وردپرس

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید به راحتی می توانید ایمیل کسانی که در سایت شما نظر ارسال کرده‌اند را در قالب فایل متنی و یا CSV دانلود کرده و همچنین علاوه بر ایمیل نامی که کاربران در بخش دیدگاه‌ها را وارد کرده اند را نیز خروجی بگیرید تا در ارسال خبرنامه بتوانید نام وی را نیز در عنوان و یا هر بخشی از متن ایمیل که مدنظر شماست وارد کنید.

بررسی بخش‌های مختلف افزونه

حال با هم به بررسی تک تک موارد موجود در صفحه افزونه می پردازیم.

Fields: همانطور که می بینید در بخش fields افزونه دو گزینه است که به ترتیب می توانید در فایلی که از آن خروجی گرفته‌اید علاوه بر ایمیل نامی که ارسال کننده نظر وارد کرده است را نیز خروجی بگیرید.

Delimiter: از این بخش می‌توانید به عنوان جدا کننده تب استفاده کنید که به اختیار می‌توانید یک نام دلخواه را برای آن انتخاب کنید، اما پیشنهاد می‌کنیم در همان حالت پیشفرض آن را باقی بگذارید.

Format: در این بخش نیز می توانید فرمت فایل خروجی را به صورت متنی و یا در قالب یک فایل اکسل انتخاب کنید.

Emails: و در این بخش نیز می‌توانید ایمیل خاصی که در بخش دیدگاه‌ها وجود دارد و مدنظر شما می‌باشد را جستجو کنید.

export-email-addresses-from-comments-test
خروجی گرفتن از ایمیل نظرات وردپرس

همانطور که می‌بینید ما یک خروجی به صورت تست در حالت لوکال گرفتیم که در آن ایمیل و نام انتخابی کاربر که در نظرات وارد شده است را می‌بینید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.