فیلتر نظرات بدون پاسخ در وردپرس با DX Unanswered Comments

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از کارهایی که می‌تواند وقت زیادی از شما را در مدیریت هر سایتی بگیرد این است که به دلیل حجم بالای نظرات نتوانید به تمامی آنها پاسخ دهید و نظراتی هم که تایید شده‌اند بدون پاسخ خواهند ماند، اما در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه ای کاربردی به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا نظراتی را که تایید شده‌اند اما پاسخی به آنها چه از طرف مدیر سایت و چه از طرف کاربران داده نشده است را از هم تفکیک کنید تا در فرصت مناسب پاسخ آنها را بدهید.

فیلتر نظرات بدون پاسخ

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام DX Unanswered Comments در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۷۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مطابق تصویر زیر منوهایی در بخش نظرات سایت شما با نامهای Non-replied و Non-replied Top level افزوده خواهد شد که با کلیک بر روی انها می‌توانید به نظرات بدون پاسخ دسترسی داشته باشید.

unanswered-comments1
فیلتر نظرات بدون پاسخ

با کلیک بر روی دکمه Non-replied میتوانید به کلیه نظراتی که در سایت شما بدون پاسخ باقی مانده‎اند فیلتر کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید. و با کلیک بر روی دکمه Non-replied Top level قادر خواهید بود تا به نظرات بدون پاسخی که دارای محبوبیت بالاتری هستند دسترسی پیدا کنید.

منبع: wpbeginner

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.