غیر فعال سازی نظرات در وردپرس

غیر فعال سازی نظرات برای نوشته ها یا برگه ها و حتی نوشته های شخصی سازس شده زمانی ممکن است استفاده شود که کسب و کار ما کوچک بوده و نظرات کاربران در سایت ما بی فایده است و نیازی به وجود آن ها نیست.

و یا ممکن است برای تمام برگه ها و یا نوشته ها و یا پست های شخصی سازی شده تمامی نظرات را غیر فعال کنیم این می تواند دلایل شخصی و یا منطقی را در بر داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است تمامی نظرات برگه هایمان را به دلایلی غیر فعال کنیم.

امروز هم برای این دسته از عزیزان که دوست دارند در سایت وردپرسی خود همچین کاری را انجام دهند افزونه ای را معرفی می کنیم که قادر ه انجام این کار است.

افزونه ی غیر فعال سازی نظرات در وردپرس:

doctorwp-img

ابتدا این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کنید که لینک آن را در انتهای  همین نوشته برایتان قرار دادیم. و پس از نصب و فعال سازی این افزونه اگر دقت کنید به بخش تنظیمات سایت وردپرس شما گزینه ی  Disable Comments اضافه شده است.

با کلیک بر روی آن به قسمت تنظیمات این افزونه بروید.

disablecomments

تنظیمات این افزونه از دو بخش تشکیل شده است.

  • قسمت اول تمامی نظرات سایتتان را برای همه ی موارد غیر فعال می کند.
  • قسمت دوم هم به شما این امکان را می دهد که نظرات سایت خود را برای نوشته ها و یا برگه ها و حتی پست های شخصی سازی شده ی خودتان غیر فعال کنید.

بعد از اعمال تنظیمات لازم دکمه ی save changes را بزنید تا تغیرات ذخیره شود و بعد از آن به سراغ سایت خود بروید. تغیراتی که خواسته بودید در سایت اعمال شده است.commentsremoved

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود فایل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.