لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس با Comments Like Dislike

همانطور که در بسیاری از وبسایت‌ها دیده‌اید در بخش نظرات امکانی فراهم شده است تا در آن کاربران بتوانند نظرات یکدیگر را لایک کرده و یا آن را دیس‌لایک کنند. حال در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان پسندیدن و نپسندیدن نظرات را در وردپرس فراهم کنید.

لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Comments Like Dislike در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱۰ نصب فعال را به خود اختصاص دهد. شاید فکر کنید چرا اینقدر کم؟! در پاسخ باید خدمتتان عرض کنم که این افزونه به تازگی منتشر شده است.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مطابق تصویر زیر منویی در پیشخوان دیدگاه‌های سایت وردپرسی شما با نام comments like dislike افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

likedislikesettings
لایک و دیس لایک نظرات

مشابه تصویر ابتدا تیک گزینه status را فعال کنید تا موتور افزونه شروع به کار کند :D

پیشنهاد می‌کنم بخوانید، افزونه لایک مطالب به سبک فیسبوک

سپس در بخش position موقعیت مورد نظر را برای نمایش آیکون در ابتدا و یا انتهای هر نظر انتخاب کنید و سایر گزینه‌ها را نیز مطابق تصویر تنظیم کنید.

سپس به بخش design setting رفته و تنظیمات مربوط به رنگ دکمه و شمارنده افزونه را تعیین کنید.

buttonstyles
لایک و دیس لایک نظرات

پس از اینکه تنظیمات مورد نظر را سفارشی سازی کنید مشابه تصویر زیر کاربران قادر خواهند بود تا نظرات ارسال شده توسط یکدیگر را لایک و یا دیس لایک کنند.

commentpreview

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.