افزونه لایک مطالب وردپرس مشابه فیسبوک

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

خب امروز در این پست همراه شما هستیم تا آموزش دیگری را پیرامون وردپرس به شما معرفی کنیم. پس با ما تا انتها همراه باشید.

لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

facebook-new-like-button-for-wordpress
افزونه لایک مطالب وردپرس مشابه فیسبوک

همانطور که می دانید فیسبوک چندی پیش دستخوش تغییراتی بود که یکی از این تغییرات تغییر دکمه لایک برای مطالب بود. که در تصویر زیر آن را مشاهده می کنید، ما نیز به همین مناسبت امروز قصد داریم تا این امکان را به کمک هم برای سایت وردپرسی پیاده سازی کنیم.

شبکه اجتماعی فیسبوک با تغییراتی جدید بروز شده طوریکه هر کاربر میتواند با انتخاب شکلک دلخواه نظر و احساسش درباره مطلب را بیان کند حال اگر شکلکی بیشتر از سایر اسمایلی ها انتخاب شده باشد به همراه تعداد انتخاب در کنار بخش لایک دهی نمایش داده میشود. جالب است بدانید میتوان توسط افزونه وردپرس لایک جدید فیس بوک DW Reactions این قابلیت جالب و جذاب را در مطالب سایت وردپرسی ایجاد کرد تا بتوان نظر اکثر کاربران نسبت به مطلب منتشر شده را جویا شد و بنحوی دقیقتر از سلیقه بازدیدکنندگان سایت باخبر شویم.

افزونه وردپرس لایک مطالب مشابه نسخه جدید فیسبوک

در حقیقت نام این سیستم را نمی توان لایک نامید چرا که کاربران با استفاده از این امکان قادرند تا عکس العمل و احساس خود را نسبت به نوشته مورد نظر ابراز نمایند. اگر می خواهید این قابلیت عینا مشابه فیسبوک باشد می توانید از افزونه DW Reactions استفاده نمایید. کافی است افزونه نامبرده را از طریق دکمه زیر نصب و فعال سازی نموده و مشابه تصویر زیر تنظیمات آن را ذخیره سازی نمایید.

facebook-like-button-wordpress
افزونه لایک مطالب وردپرس مشابه فیسبوک

با انتخاب هر دو گزینه از بخش automatically display on the content of each post میتوان ایکون و شماره یا تعداد انتخاب واکنش را در مطالب نمایش داد. از بخش positions یا موقعیت میتوان تعیین کرد که ایکون واکنشها در بالا یا پایین مطالب قرار بگیرند که در تصویر بالا گزینه نمایش در انتهای مطالب انتخاب شده است. از بخش صفحات pages میتوان برگه هایی که میخواهیم ایکون و امکان ثبت عکس العمل را داشته باشد انتخاب کنیم. در نهایت با ذخیره تنظیمات میتوان براحتی از افزونه استفاده کرد.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.