اشتراک گذاری مطالب وردپرس با Juiz Social Post Sharer

وقتی کاربران به سایت شما مراجعه کرده و مقاله و مطلبی را مطالعه می‌کنند باید سعی کنید به گونه‌ای محتوای خود را بنویسید که جذب آن شوند و نوشته شما را به دیگران نیز پیشنهاد کنند. با افزایش چشم‌گیر و روز افزون شبکه‌های اجتماعی مکان مناسبی برای به اشتراک گذاری هر نوع محتوایی برای کاربران هستند و همین شبکه‌های اجتماعی روز به روز در حال ارتقا قابلیت‌های خود برای نزدیک‌تر کردن امکانات برای موارد مرتبط با کسب و کارهای آنلاین هستند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن دکمه اشتراک گذاری مطالب را در شبکه‌های اجتماعی به نوشته‌های خود اضافه کنید تا بازدیدکنندگان سایت شما نوشته را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

اشتراک گذاری مطالب وردپرس

Juiz Social Post Sharer doctorwp
اشتراک گذاری مطالب وردپرس با Juiz Social Post Sharer

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Juiz Social Post Sharer در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۷ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه به منوی تنظیمات آن مراجعه کرده و نوع دکمه‌های مدنظر برای نمایش اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی را مشخص کنید. همچنین می‌توانید تعیین کنید که امکان اشتراک گذاری برای کدام یک از شبکه‌های اجتماعی فعال باشد.

Juiz Social Post Sharer
اشتراک گذاری مطالب وردپرس

در نهایت قادر خواهید بود تا دکمه‌های اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی را مشابه یکی از موارد بالا انتخاب نمایید تا کاربران با کلیک بر روی هریک از آنها نوشته مورد نظر را به اشتراک بگذارند.

همچنین اگر قصد دارید تا این دکمه ها در نوشته خاصی نمایش داده نشوند در بخش ویرایش نوشته می‌توانید از باکس sharing buttons تیک گزینه hide sharing buttons for this post را فعال کنید تا برای نوشته مورد نظر نمایش داده نشود.

شاد باشید..

5/5 - (2 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.