ارسال خودکار مطالب به شبکه‌های اجتماعی در وردپرس با Blog2Social

جذب ترافیک و افزایش بازدید سایت از راه‌های موفقیت یک کسب و کار بوده و از هر راهی که ممکن است باید به درستی برای افزایش بازدید سایت تلاش کنید. یکی از این موارد ارسال نوشته‌ها در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. اما از آنجایی که برای سایت‌هایی که دارای محتوای روزانه و تیراژ بالایی از مطالب هستند کار وقت‌گیری است باید کاری کرد تا به صورت خودکار این کار انجام گیرد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به صورت خودکار مطالب خود را به هر تعداد پروفایل و صفحه که می‌خواهید در شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید.

ارسال خودکار مطالب به شبکه‌های اجتماعی در وردپرس

Blog2Social doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Blog2Social در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۹٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۱ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر از بخش Add more شبکه اجتماعی مورد نظر را اافه کرده و پس از تاییدیه اتصال از سمت صفحه پروفایل بر روی شبکه اجتماعی افزوده شده کلیک کرده و بازه زمانی برای هر ارسال، و روزهای مورد نظر را به همراه ساعت ارسال نوشته را انتخاب کرده و سایر تنظیمات را برای خود سفارشی سازی کنید.

Blog2Social

در نهایت می‌توانید برای سایر شبکه‌های اجتماعی و صفحات به همین ترتیب عمل کرده و هر تعداد پروفایل را که قصد دارید به آن متصل کنید را اضافه کنید تا در ساعت و روزهای تعیین شده اقدام به ارسال نوشته در آنها شود.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
1 نظر
  1. علی قنبری می گوید

    چطوری می تونیم کاری کنیم که لینکی که ارسال میکنه شخصی سازی بشه در افزونه ؟
    مثلا مثل بخش پیوند های لینک ها هست بهش میگیم فقط ایدی رو لینک شیر کن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.