معرفی ۵ افزونه برای ایجاد نسخه PDF مطالب وردپرس

در چند ساله ی اخیر فایل های PDF از اهمیت ویژه ای برخوردار شده اند . همین اهمیت ویژه آنها نیز سبب آن شده است که گسترش دهندگان وردپرس دست به کاری جدید و جالب بزنند ! ایجاد یک نسخه ی PDF از مطالب موجب می شود که کاربران علاوه بر آن که مطالب را در سایت شما مشاهده می کنند آنها را به صورت PDF دانلود کنند و در آینده نیز بتوانند از آنها به صورت آفلاین و به دور از سایت و محیط اینترنت بهره مند شوند . حال اگر در گوشه ای از آن فایل PDF آدرس یا نشانی از سایت شما وجود داشته باشد ، به نحوی به گسترش سایت خود نیز پرداخته اید ! در این مطلب به شما ۵ افزوته حرفه ای و کاربردی برای ایجاد نسخه ی PDF از مطالب در وردپرس را معرفی می کنیم که توسط آنها می توانید به کاربران اجازه ی دانلود مطالب با فرمت PDF را بدهید . این افزونه ها قابلیت سفارشی سازی نیز دارند ؛ یعنی می توانید لوگو و آدرس سایت خود را در PDF مطالب درج کنید . در ادامه با ما و معرفی ویژگی های این ۵ افزونه حرفه ای همراه باشید .

معرفی 5 افزونه برای ایجاد نسخه PDF مطالب وردپرس

۱ . افزونه WP Post to PDF برای وردپرس :

این افزونه یک افزونه حرفه ای برای ایجاد نسخه ی PDF از مطالب سایت می باشد . قابلیت سفارشی سازی مهم ترین ویژگی این افزونه می باشد ؛ به طور مثال می توانید با ایجاد محدودیت کاری کنید که فقط کاربران عضو شده در سایت بتوانند آن مطلب را به صورت PDF دانلود کنند . این افزونه با دارا بودن فونت های شیک و زیبا ، می تواند به شنا امکان انتخاب فونت های مختلف در سه بخش footer ، Header و محتوا را می دهد و همچنین به محض انتشار مطالب ، نسخه ی PDF آن را در اختیار کاربران قرار می دهد .

۲ . افزونه Google Doc Embedder برای وردپرس :

کار که این افزونه انجام می دهد ، لینک فایل های PDF و powerpoint را از سرویس Google Doc دریافت کرده و بدون نیاز به آپلود آنها ، به نمایش آنها در وردپرس می پردازد .
۳ . افزونه WordPressPDF برای وردپرس :
این افزونه به شما قابلیت نمایش فایل های PDF را در مطالبتان می دهد و این عمل توسط zviewer interface  صورت می گیرد .

۳ . افزونه PDF24 Articles To PDF برای وردپرس :

اخیرا PDF24 یک افزونه حرفه ای و کاربردی را برای وردپرس منتشر ساخته است که توسط این افزونه نه تنها می توان نسخه ی PDF مطالب را به کاربران ارائه کرد ، بلکه می توان لینک آن نسخه را به کاربران ارسال کرد . با نصب این افزونه یک باکس در زیر مطالب ایجاد می شود که کاربران با وارد کردن ایمیل خود ، می توانند PDF مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایند . این عمل موجب صرفه جویی بسیاری در وقت می شود .

۴ . افزونه Gravity Forms Pdf Extended برای وردپرس :

این افزونه نیز با امکان ایجاد نسخه ی PDF برای مطالب سایت به یکی از افزونه های محبوب تبدیل شده است و طرفداران خود را دارد . این افزونه با قابلیت های انتخاب تم برای PDF ، ویرایش فونت و … می تواند نیاز شما را رفع کند .

۵ . افزونه Print Friendly and PDF Button برای وردپرس :

این افزونه یک افزونه کاملا حرفه ای می باشد که نسخه ی بهینه ای از مطالب را به صورت PDF در اختیار کاربران قرار می دهد . این افزونه امکانی را ایجاد کرده است که پیش از تهیه نسخه ی PDF ، کاربران موارد لازم را انتخاب کنند و آن را به صورت PDF دانلود نمایند ؛ مثلا می توانند تصاویر و … را از PDF حذف نمایند .

هم اکنون می توانید با توجه به نیاز خود ، یکی از این ۵ افزونه حرفه ای مرتبط با ایجاد نسخه PDF از مطالب سایت را در سایت خود نصب و فعال سازی نمایید تا کاربران بتوانند مطالب سایت را به صورت PDF در اختیار داشته باشند .

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.