با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

استفاده از آیکون‌های مختلف در نوشته‌های وردپرس می‌تواند باعث افزایش جذابیت آن شود تا کاربران و بازدیدکنندگان سایت بتوانند ارتباط بهتری با نوشته و مطلب مورد نظر برقرار کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا از انواع آیکون‌های مختلف با فرمت svg در نوشته‌ها و مطالب خود استفاده کنید.

افزودن آیکون در مطالب وردپرس

WP SVG Icons

افزودن آیکون در مطالب وردپرس با WP SVG Icons

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WP SVG Icons در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 30.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.7 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر دکمه‌ای در ویرایشگر وردپرس شما اضافه خواهد شد که با کلیک بر روی آن قادر خواهید بود تا انواع ایکون‌های مختلف را در آن جستجو کرده و در نوشته‌های خود قرار دهید.

WP SVG Icons

افزودن آیکون در مطالب وردپرس

اما امکانات این افزونه صرفا به اینجا ختم نمی‌شود. با مراجعه به مسیر نمایش> فهرست‌ها در وردپرس نیز قادر خواهید بود تا برای منوهای موجود در سایت خود نیز آیکون قرار دهید تا در سایت نمایش داده شوند.

افزودن آیکون در مطالب وردپرس

افزودن آیکون در مطالب وردپرس

کافی است تا مشابه تصویر فوق آیکون‌های مورد نظر خود را برای هر منو انتخاب کرده و بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا منوهای سایت وردپرسی شما نیز دارای آیکون شوند.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...