نمایش پست تایپ خاص در وردپرس با WP Show Posts

یکی از مشکلاتی که کاربران وردپرس با نمایش پست تایپ سفارشی در سایت خود دارند این است که به دلیل عدم استفاده از قالب استاندارد و مناسب با استفاده از افزونه‌هایی که اقدام به ساخت پست‌تایپ سفارشی در وردپرس می‌کنند، قادر به نمایش نوشته با این پست تایپ در سایت خود نیستند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا پست‌تایپ اختصاصی خود را در سایت با استفاده از شورت کد و قطعه کدی که این افزونه در اختیار شما می‌گذارد نمایش دهید.

نمایش پست تایپ خاص در وردپرس

wp-show-posts doctorwp
نمایش پست تایپ خاص در وردپرس با WP Show Posts

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WP Show Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۹ را ازآن خود نماید. که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا مطالب مربوط به پست تایپ دلخواه را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به منوی Add New افزونه رفته و یک لیست جدید بر اساس پست تایپ سفارشی برای نمایش مطالب آن ایجاد کنید.

wp-show-posts
نمایش پست تایپ خاص در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید در بخش زیرین انتشار آن باکسی با عنوان usage قرار دارد که شامل شورت‌کد و کد پی‌اچ‌پی برای نمایش پست تایپ انتخابی می‌باشد. در سمت راست نیز می‌توانید تنظیمات نمایشی نوع پست تایپ همچون نمایش تصویر شاخص، نمایش خلاصه نوشته، تعداد کلمات برای خلاصه نوشته، نمایش عنوان و موارد دیگری همچون نمایش نویسنده را سفارشی سازی کنید.

در نهایت پس از قرار دادن شورت کد در سایت یا کد مورد نظر در فایل قالب، قادر خواهید بود تا پست تایپ مورد نظر را در سایت نمایش دهید.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.