ریدایرکت مطالب وردپرس با WP Post Redirect

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

گاها پیش ما‌آید که نوشته و مطلبی را منتشر می‌کنیم اما به دلایل خاصی بعد از مدتها لازم می‌بینیم تا نوشته مورد نظر را به لینک دیگری ریدایرکت کنیم. در حالت عادی احتمالا به دنبال این هستید تا قطعه کد ریدایرکت مطالب را درون نوشته خود قرار دهید. مشکلی که در این روش وجود دارد این است که گاهی با افزودن کد در نوشته به دلیل افزونه‌های مختلف کاراکترهایی به آن اضافه می‌شود و یا در صورت طولانی بودن نوشته تا مرورگر به کد انتقال کاربر به صفحه دیگر در وردپرس برسد مدتی طول می‌کشد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که بدون نیاز به درج کد خاصی به راحتی هر نوشته‌ای را که قصد دارید در وردپرس به آدرس دیگری ریدایرکت شود را انجام دهید.

ریدایرکت مطالب وردپرس

redirection URL doctorwp
ریدایرکت مطالب وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WP Post Redirect در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی در بخش ویرایشگر نوشته افزوده خواهد شد که در فیلد مورد نظر می‌توانید آدرس لینک مقصد را که می‌خواهید کاربر وقتی به لینک این نوشته مراجعه کرد را وارد کنید تا به آن ریدایرکت شود.

redirection URL
ریدایرکت مطالب وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید آدرس دلخواه خود را در فیلد مورد نظر وارد کنید و سپس نوشته خود را ذخیره کنید. حال هرگاه کاربری به لینک نوشته مراجعه کند به صورت خودکار به لینک مقصد ریدایرکت خواهد شد.

ریدایرکت کاربران در این افزونه به صورت 301 انجام خواهد گرفت که می‌تواند ارزش لینک نوشته را در موتورهای جستجو به لینک مقصد انتقال دهد.

شاد باشید..

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.