مدیریت آپدیت های وردپرس با Easy Updates Manager

خیلی از ماها از آپدیت ها و یا بروزرسانی های خودکار عوامل متفاوت در وردپرس ناراضی هستیم. به عنوان مثال بروز رسانی های هسته ی وردپرس، پلاگین ها، پوسته ها و…

در بسیاری از موارد داشتن یک نسخه ی قدیمی از یک افزونه یا پوسته را به نسخه های جدیدتر ترجیح میدهیم.

این امر ممکن است به دلایل متفاوتی نظیر فایل ها ترجمه شده یا استایل های نسخه ی جدید و… باشد.

امروز قصد داریم تا افزونه ای را به شما معرفی کنیم که به راحتی می توانید این عوامل را در وردپرس مدیریت کنید.

می توانید برای هر افزونه یا پوست و یا هسته ی وردپرس بروزرسانی پیش فرض را بردارید و در زمان بروز رسانی از شما سوال شود و شما اجازه ی آپدیت به نسخه ی بعدی را بدهید.

در ادامه با ما همراه باشید…

مدیریت آپدیت های وردپرس با Easy Updates Manager

ابتدا باید افزونه ی Easy Updates Manager را که لینک دانلود آن را در مخزن وردپرس در آخر همین نوشته برای شما قرار داده ایم را دانلود کنید.

پس از نصب و فعال سازی آن به پیشخوان » Update Option سایت خودتان بروید. در این قسمت تنظیمات مربوط به افزونه را مشاهده می کنید.

همان طور که مشاهده می کنید در بخش پیشخوان گزینه ی جدیدی با نام Update Option ایجاد شده است که مربوط به تنظیمات افزونه می باشد. روی آن کلیک کنید تا به صفحه ی تنظیمات افزونه بروید.

این قسمت مربوط به آپدیت وردپرس می باشد و می توانید مدیریت روی تمامی بخش ها داشته باشید و به هر بخش به صورت جداگانه اجازه ی بروز رسانی را بدهید.

این بخش نیز مربوط به آپدیت اتوماتیک می باشد که باز هم می توانید برای هر بخش بصورت جداگانه اجازه ی بروز رسانی بدهید.

این بخش هم که در تصویر بالا مشاهده می کنید دارای دو تب برای بروز رسانی پلاگین ها و پوسته ها می باشد که تمامی افزونه ها و پوسته های شما را لیست می کند و می توانید برای هر کدام بصورت جدا اجازه ی بروزرسانی بدهید و یا آن را غیر فعال کنید.

این بخش نیز هماننده بخش قبل می باشد با این تفاوت که در این قسمت شما برای هر افزونه یا پوسته اجازه ی بروزرسانی خودکار را می دهید.

 

از تب دیگر افزونه یعنی General می توانید تنظیمات کلی را برای بروز رسانی های خود داشته باشید(البته با تصویر بخش اول تب قبلی فرقی ندارد):

  • همه ی آپدیت ها
  • آپدیت هسته ی وردپرس
  • آپدیت همه ی پلاگین ها
  • آپدیت همه ی پوسته ها
  • آپدیت همه ی فایل های ترجمه

نکته ی دیگر هم در این افزونه این است که می توانید از تب Advanced تعداد کاربرانی که می خواهید از دسترسی به این افزونه محروم باشند را علامت بزنید.

بطور مثال شما می خواهید از ورژن قبلی یک افزونه استفاده کنید اما کاربری دیگر قصد بروزرسانی را دارد.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود فایل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.