امتیازدهی به نوشته های وردپرسی

با سلام

شاید شما هم دیده باشید که در اکثر وبسایت های معتبر (من جمله دکتروردپرس) برای نوشته های خود از سیستم امتیازدهی استفاده میکنند.این امر در جهت توجیه کاربر از میزان رضایت سایر کاربران از وبسایت است و بسیار میتواند در اعتماد کاربر به سایت مفید باشد.

امروز میخواهیم یک افزونه را به شما معرفی کنیم که این کار را به ساده ترین روش ممکن انجام میدهد.افزونه WP-postrating یک افزونه کاربردی است که با آن میتوان به نوشته های وردپرسی امتیاز داد.با ما همراه باشید تا طرز کار با این افزونه مفید را به شما آموزش دهیم.

معرفی افزونه

همانگونه که گفته شد این افزونه برای امتیازدهی به نوشته ها به کار میرود و میتوانید با آن به صورت ستاره ای به نوشته های خود امکان امتیازدهی بدهید.حتما پیشنهاد میشود در صورتی که مدیر یک سایت خبری یا دانلود هستید این افزونه را استفاده کنید.

نحوه امتیازدهی

برای این کار نخست افزونه را از پایین همین صفحه دانلود کنید.بعد از دانلود آن مانند تمام افزونه های وردپرسی آن را نصب کنید.بعد از نصب بخشی در نوار کناری مدیریت اضافه میشود به نام PostRating که تنظیمات افزونه در آن قرار دارد.

wp-postratings screenshot 3

همانگونه که مشاهده میکنید میتوانید در این قسمت نحوه امتیازدهی را مشخص کنید که به شکل های ستاره ای٬تیک یا ضربدر و … است.

بعد از تنظیم این قسمت افزونه فعال میشود و میتوانید مشاهده کنید که پست های وردپرسی شما قابلیت امتیاز دهی را به نحوی که شما مشخص کرده اید را دارند.دقت داشته باشید که بسته به نوع پشتیبانی قالب شما موقعیت بخش امتیازدهی متفاوت است و ممکن یکی نباشد.

همچنین میتوانید که در پست های مشخصی از آن استفاده نکنید.به طور مثال میتوانید یک یا چند پست را مشخص کنید که قابلیت امتیازدهی در آنها فعال نباشد.این بسته به نوع سلیقه شما و نیازتان به افزونه دارد.

امیدواریم که از افزونه استفاده برده باشید.

1.2/5 - (4 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.