لایک مطالب وردپرس با WTI Like Post

یکی از راه‌هایی که به وسیله آن می‌تواند سلیقه کاربران سایت را برای مطالب سنجید و اقدام به درج مطالبی با همین محوریت کرد این است که امکان لایک مطالب و نوشته‌ها را در سایت خود فراهم نمایید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان لایک و دیس‌لایک را در مطالب سایت وردپرسی خود فراهم کنید.

لایک مطالب وردپرس

Post Like Manager doctorwp
لایک مطالب وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WTI Like Post در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۸ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات افزونه رفته و تنظیمات افزونه را که شامل مواردی همچون انتخاب سبک لایک مطالب وردپرس، امکان ثبت برای همیشه، پیغام سفارشی برای لایک و دیس‌لایک مطالب، امکان لایک مطالب برای دسته‌بندی‌های خاص، انتخاب پست تایپ نوشته، انتخاب مکان نمایش دکمه‌های لایک وردپرس و… را سفارشی سازی کنید.

WTI Like Post
لایک مطالب وردپرس

از دیگر قابلیت‌های این افزونه این است که آمار و داده‌های لایک مطالب در دیتابیس ذخیره شده است و با استفاده از ابزارک‌های افزونه قادر خواهید بود تا اقدام به نمایش مطالبی که دارای بیشترین لایک می‌باشند در سایدبار وردپرس و در هر مکانی که از ابزارک در ان پشتیبانی می‌شود اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.