لایک مطالب وردپرس با Kodex Posts likes

همواره به معرفی انواع افزونه‌ها و روش های موجود برای افزودن قابلیت لایک مطالب در وردپرس پرداخته‌ایم که می‌توانید به انتخاب خود و بسته به امکانات موجود هر افزونه یکی از آنها را انتخاب کرده و در سایت خود نمایش دهید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا امکان لایک مطالب وردپرس و آن‌لایک مطالب وردپرس را در ان فراهم نمایید.

لایک مطالب وردپرس

Post Like Manager doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Kodex Posts likes در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات آن مراجعه کرده و تنظیمات دلخواه خود را برای آن سفارشی سازی کنید.

Kodex Posts likes

همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا نام دلخواه برای لایک و دیس‌لایک مطالب وردپرس را انتخاب کنید. همچنین امکان انتخاب نوشته‌ها و پست تایپ‌های سفارشی برای نمایش پسندیدن نوشته در وردپرس، امکان انتخاب مکان برای نمایش آیکون لایک مطالب وردپرس، امکان کش و.. نیز در این افزونه برای شما فراهم خواهد بود.

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا آمار و ارقام مربوط به لایک هر نوشته را در پیشخوان وردپرس، یعنی در بخش ویرایش نوشته و صفحه نوشته‌ها مشاهده کنید.

Kodex Posts likes preview

در نهایت پس از سفارشی تنطیمات مشابه تصویر فوق می‌توانید امکان لایک و دیس لایک مطالب را در سایت خود فراهم نمایید تا کاربران به نوشته و مقاله شما واکنش نشان دهند.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.