افزونه های بک آپ گیری وردپرس

اگر شما نیز ترس آن را دارید که یک دفعه تمام سایتان از بین برود و تمام زحماتتان به هدر رود و سایت شما از دسترس خارج شود ، ما در نوشته معرفی افزونه های بک آپ گیری وردپرس به معرفی راهی می پردازیم که به کمک آن می توانید همیشه یک نسخه کامل از سایت خود داشته باشید . این کار با افزونه های بک آپ گیری امکان پذیر است که ما در ادامه به ۷ افزونه موفق در این زمینه می پردازیم.

backup

افزونه بک آپ گیری VaultPress

این افزونه توسط مت مولنوگ بیان گذار وردپرس طراحی شده به راحتی برای شما از اطلاعات سایت پشتیبان می گیرد و برای شما اسکن امنیتی می کند. این افزونه دارای قیمت های مختلفی است که از ۵ دلار در ماه شروع می شود.

دانلود افزونه در مخرن وردپرس

vaultpress

 

افزونه بک آپ گیری BackupBuddy

این یک افزونه حرفه ای در این زمینه است به راحتی می توانید بک آپ بگیرید و یا بک آپ خودکار تهیه نمایید یا در کوتاه ترین زمان ممکن سایت را انتقال دهید . همچنین در سرویس های مختلف بک آپ خود را دخیره کنید . آموزش این افزونه در این قسمت سایت قابل مشاهده است.

backubuddy

افزونه بک آپ گیری BackWPup

یک افزونه رایگان بک آپ گیری که امکان ذخیره روی FTP وکامپیوتر را دارد و به طور خودکار بک آپ می گیرد و قابلیت ذخیره روی گوگل درایو و دیگر سرویس ها را دارد.

دانلود افزونه در مخزن وردپرس

backwpup

افزونه بک آپ گیری BackUpWordPress

BackupWordPress افزونه کامل وردپرس افزونه پشتیبان با پشتیبانی برنامه ریزی خودکار است که این اجازه می دهد تا به شما از پایگاه داده و فایل های شما بک آپ بگیرید . تنها مشکل این است که نسخه رایگان برای ذخیره نسخه پشتیبان وردپرس به خدمات ذخیره سازی ابری مجاز استاگر شما می خواهید برای ذخیره نسخه پشتیبان در دراپ باکس گوگل درایو اف تی پی، و غیره، سپسشما نیاز به خریددارید .

دانلود افزونه در مخزن وردپرس

backupwordpress

افزونه بک آپ گیری  UpdraftPlus

یک افزونه برای بک آپ گرفتن که به شما مانند دیگر افزونه ها اجازه بک آپ گیری می دهد اما فقط رابط کاربری جالبی ندارد اما بازهم از بهترین افزونه ها است.

دانلود افزونه در مخزن وردپرس

updraftplus-settings

افزونه بک آپ گیری Duplicator

این افزونه هم مانند دیگر افزونه ها قابلیت بک آپ گیری به همراه قابلیت بک آپ گیری خودکار را دارد.

دانلود افزونه در مخزن وردپرس

duplicator-packages

افزونه بک آپ گیری WP-DB-Backup

افزونه ای محبوب با + ۲ ملیون دانلود به شما امکان بک آپ گیری را می دهد اما مشکل اینجاست که شما باید رسانه را دستی آماده کنید.به راحتی از پایگاه داده پشتیبان بگیرید و آن را بازیابی کنید.

دانلود افزونه در مخزن وردپرس

wp-db-backup

امتیاز شما برای این مقاله
2 نظرات
 1. احمد می گوید

  پیشنهاد شما کدومه؟ درسایت خودتون ازکدوم استفاده می کنید؟
  باتشکر ، مطلب خوبیه

  1. آرش حیدری می گوید

   سلام
   من خودم دستی از سایتم بک آپ میگیرم .
   http://doctorwp.com/2000/persian-wordpress-backup.html

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.