محصولات مشاهده شده ووکامرس با Woocommerce Viewed Products

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

ارائه آمار و ارقام در محیط کاربری برای مشتریان می تواند حائز اهمیت باشد چرا که با استفاده از ارائه آماری از محصولات خرید شده، مشاهده محصولات، دیدگاه برای هر محصول و.. میتوان میزان بازخورد آنها را مورد سنجش و ارزیابی قرار داده و بر روی برندینگ و تبلیغات محصولات با آماری که در سطح بالاتر و قابل توجهی قرار دارند تمرکز کرد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا در قالب یک ابزارک محصولاتی را که توسط مشتریان اخیرا بازدید شده است را به آنها نمایش دهید.

محصولات مشاهده شده ووکامرس

محصولات مشاهده شده ووکامرس با Woocommerce Viewed Products

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Woocommerce Viewed Products Widget در مخزن وردپرس به ثبت ریده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 200 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

با استفاده از این افزونه میتوانید محصولاتی را که مشتریان شما اخیرا آنهارا مشاهده کرده اند را در بخشی از سایت نمایش دهید. کار با افزونه نیز به سادگی می باشد.

محصولات مشاهده شده ووکامرس با Woocommerce Viewed Products

پس از نصب و فعال کردن افزونه به مسیر نمایش> ابزارک‌ا مراجعه کرده و ابزارکی را که با عنوان Woocommerce Viewed Products Widget می باشد را انتخاب کرده و در مکان مورد نظر از قالب خود قرار دهید. سپس از بخش تنظیمات ابزارک تعداد محصول برای نمایش و عنوان ابزارک را انتخاب و ذخیره نمایید تا در نهایت در قالب سایت به مشتریان نمایش داده شود.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.