با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از مواردی که بسیاری از فروشگاه‌های ووکامرسی از ان استفاده می‌کنند این است که در صفحه فروشگاه خود دکمه‌ای برای مشاهده سریع محصول قرار داده‌اند که جزییات اصلی محصول همچون تصویر،‌نام، قیمت و توضیحات در آن نمایش داده شود تا مشتریان مجبور نباشند مدام به صفحات مختلف محصول مراجعه کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرسقصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا قابلیت نمایش سریع محصول را به همین ترتیب در فروشگاه خود ایجاد کنید.

نمایش سریع محصولات در ووکامرس

WooCommerce Products Quick View doctorwp

نمایش سریع محصولات در ووکامرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WooCommerce Products Quick View در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسه است تا بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۲.۸ را ازان خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه دکمه‌ای در صفحه فروشگاه شما افزوده خواهد شد که با کلیک بر روی آن خریداران قادر خواهند بود تا جزییات محصول را در یک پنجره به صورت لایت‌باکس مشاهده کرده و اقدام به افزودن محصول در سبد خرید کنند.

WooCommerce Products Quick View

نمایش سریع محصولات در ووکامرس

همانطور که در تصویر مشاهده می کنیدخریداران قادر خواهند بود تا بدون نیاز به مراجعه صفحه محصول تعداد محصول مدنظر را انتخاب کرده و به صفحه خرید خود اضافه کنند تا آن را خیدارای کنند.

همچنین توضیحات محصول به همراه نظرات محصولات نیز برای انها قابل مشاهده است تا بتوانند اطلاعات دقیقی از محصول مورد نظر کسب نمایند.

شاد باشید..

پیشنهاد بعدی  ساخت تب سفارشی در ووکامرس با Woocommerce Custom Tabs
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...