اتصال ووکامرس به میل چیمپ با WooCommerce MailChimp

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از مشکلاتی که عمده کاربران دارند این است که در ارسال ایمیل برای مشتریان به مشکل می خورند و به همین دلیل به دلیل استفاده نادرست از افزونه های متنوع باعث میشوند تا حجم دیتابیس خود را بالا برده و با بی نظمی مواجه شوند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به راحتی فروشگاه ووکامرسی خود را به میل چیمپ متصل کرده و با استفاده از آن به صورت خودکار ایمیل مشتریان را به لیست ایمیل های موجود اضافه نمایید تا دیگر نیازی به افزونه های مختلف برای جمع آوری لیست ایمیل مشتریان در سایت خود نداشته باشید و به راحتی اقدام به ارسال ایمیل برای مشتریان خود کنید.

اتصال ووکامرس به میل چیمپ

اتصال ووکامرس به میل چیمپ با WooCommerce MailChimp

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WooCommerce MailChimp در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال را ازآن خود نماید که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا ایمیل مشتریان فروشگاه ووکامرس خود را به صورت خودکار به لیست ایمیل های موجود در میل چیمپ اضافه کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به مسیر ووکامرس> پیکربندی> mailchimp مراجعه کرده و کلید api اختصاصی خود را که از سایت میل چیمپ دریافت کرده اید را در آن وارد کنید.

اتصال ووکامرس به میل چیمپ با WooCommerce MailChimp

پس از ذخیره تغییرات خواهید دید که لیست ایمیل های موجود در میل چیمپ برای شما نمایش داده خواهد شد که در آن میبایست لیستی را که میخواهید ایمیل ها در آن ذخیره شوند را انتخاب کنید. در نهایت پس از ذخیره کردن تنظیمات هربار که مشتریان اقدام به خرید کنند ایمیل آنها به این لیست اضافه خواهد شد که میتوانید به راحتی برای آنها ایمیل ارسال کنید.

شاد باشید..

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.