نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس با VK Post Author Display

همانطور که در بسیاری از وب‌سایتهای وردپرسی مشاهده کرده‌اید در انتهای محتوای نوشته باکسی نمایش داده می‌شود که شامل اطلاعات نویسنده همچون لینک شبکه‌های اجتماعی، پروفایل کوتاهی درباره نویسنده و.. می‌باشد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را در همین زمینه به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا باکس نویسنده را در انتهای مطالب خود قرار داده و اطلاعات نویسنده هر نوشته را نمایش دهید.

نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

VK Post Author Display doctorwp
نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان VK Post Author Display در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۵ را ازآن خود نماید.

پس از نصبو فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر اطلاعات و فیلدهای لازم در ویرایش پروفایل نویسنده افزوده خواهد شد که هر کاربر می‌تواند با مراجعه به ویرایش پروفایل خود این اطلاعات را که شامل آدرس سایت، لینک شبکه‌های اجتماعی، خلاصه‌ای از پروفایل و.. می‌باشد را تکمیل کند.

VK Post Author Display
نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

در نهایت همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید پس از ذخیره سازی اطلاعات هر نوشته‌ای از وردپرس را که باز کنید در انتهای آن باکس نویسنده افزوده شده است و اطلاعات مربوط به نویسنده نوشته در آن نمایش داده می‌شود.

VK Post Author Display preview
نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.