با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که در بسیاری از وب‌سایتهای وردپرسی مشاهده کرده‌اید در انتهای محتوای نوشته باکسی نمایش داده می‌شود که شامل اطلاعات نویسنده همچون لینک شبکه‌های اجتماعی، پروفایل کوتاهی درباره نویسنده و.. می‌باشد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را در همین زمینه به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا باکس نویسنده را در انتهای مطالب خود قرار داده و اطلاعات نویسنده هر نوشته را نمایش دهید.

نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

VK Post Author Display doctorwp

نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان VK Post Author Display در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 3.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را ازآن خود نماید.

پس از نصبو فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر اطلاعات و فیلدهای لازم در ویرایش پروفایل نویسنده افزوده خواهد شد که هر کاربر می‌تواند با مراجعه به ویرایش پروفایل خود این اطلاعات را که شامل آدرس سایت، لینک شبکه‌های اجتماعی، خلاصه‌ای از پروفایل و.. می‌باشد را تکمیل کند.

VK Post Author Display

نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

در نهایت همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید پس از ذخیره سازی اطلاعات هر نوشته‌ای از وردپرس را که باز کنید در انتهای آن باکس نویسنده افزوده شده است و اطلاعات مربوط به نویسنده نوشته در آن نمایش داده می‌شود.

VK Post Author Display preview

نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 1 رای
Loading...